Ugrás a tartalomhoz

Mobiltelefon flották

- - - - -

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
249 replies to this topic

Szavazás: Csatlakoznál-e mobolos flottához? (81 felhasználó adott le szavazatot)

Csatlakoznál-e mobolos flottához?

1. Szavazott IGEN! (31 szavazat [38.27%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 38.27%

2. NEM! (2 szavazat [2.47%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 2.47%

3. Szavazott Percdíjtól, havidíjtól függ (48 szavazat [59.26%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 59.26%

4. Csak a percdíjtól függ (0 szavazat [0.00%])

Voksolás százalékaránya: 0.00%

Voks A vendégek nem szavazhatnak

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Gondold át és ha besokaltál a szolgáltatóktól, akkor beszélj 12-ft-ért mindenkor minden irányba.De egymás közt OPCIÓS [sm_fz.gif]  DÍJ nélkül ingyenes!
Tájékoztató kérésre:  [email protected] [tehen.gif]

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Bocsánat!!!! [email protected]

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Írtam emailt.
De ide is beírhattad volna a részleteket.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Szia
Igazad van ide is beírhatom a részleteket, de nem akarom hogy ez miadt megsértsem a szabályzatot és ki tiltsanak.Egyébként azt tartom értelmesnek hogy dobtok egy emailt és máris küldöm a mellékletet.

A lényeg, hogy 12 Ft/per (másodperc alapon) mindenkor minden szolgáltató irányba, és egymás közt ingyenes. [hulyebanan2.gif]

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: flottacsoport

Szia
Igazad van ide is beírhatom a részleteket, de nem akarom hogy ez miadt megsértsem a szabályzatot és ki tiltsanak.Egyébként azt tartom értelmesnek hogy dobtok egy emailt és máris küldöm a mellékletet.

A lényeg, hogy 12 Ft/per (másodperc alapon) mindenkor minden szolgáltató irányba, és egymás közt ingyenes. [hulyebanan2.gif]

ha a fórum alapítója azt írja, hogy beírhatod a részleteket, akkor elhiheted, hogy nem fognak kitiltani! [sm_ey.gif]

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
10000Ft óvadék, havidíj 3500Ft, melyből 1800Ft a lebeszélhető. és 12.24Ft a percdíj mindenhova másodperc alapon. Választott vezetékes körzet 6.24Ft. 60ingyen sms belföldre, flottán belül ingyneduma. Pannis flotta.

Nos, a T-s flotta amit én tudok, a nevedre kerül mint új előfizu, nincs óvadék, havidíj 1800Ft ami lebeszélhető másodperc alapon,
14.4Ft T+vezeték irány, 26.4Ft más mobil. Választott vezetékes meg 9.6Ft.
Ingyenduma egymás között havi 500Ft. 50 ingyen sms T irányban.
Bruttó díjak.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Hát akkor Köszönöm!

Nálam is brutto árak vannak, és akkor ezekszerint nem is olyan rossz.
Ezt az óvadékot csak a mi cégünk csinálja a pannonnal, és méghozzá azért hogy le legyen mindenki (a cégem is és az Ügyfeleink is) védve.Szoval semmi szín alatt nem kapcsolnak ki.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Akkor nálatok flottán belül ingyen van az ingyenduma? Nincs havidíja külön?

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
NINCS!

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
60 db  SMS a havidíjba ingyen. MIndenkinek a nevére is kerül az elöfizu.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
A te csomagod annak jó, aki sokat forgalmaz, amit én ismerek, annak, aki keveset.

Tengelic

Tengelic

Warezlinks Power User

• WPU
  • PipaPipaPipaPipa
  • 180 hozzászólás
  • 0 köszönet
Nekem egy-két dolog nem világos:
ha nem veszek készüléket, minek írnék alá két évet?
ha veszek készüléket, milyen árlistából választhatok?
Az egyik csatolmányban ez szerepel: "Ez a pénz nem vész el. Kettő év után jóváíródik,kilépéskor,vagy bent marad." Most akkor jóváírodik vagy bent marad?! És a két év előtti kilépés esetén?
Ha magánszámla szerződés születik, nincs értelme a 10 ezer óvedéknak, hisz onnantól engem szedhet elő a pannon, hogy nem fizetek. Miért szedné elő a céget?
És végül ez mi az alján: "* Ovadék 5000-ft onként emelhető,de kezdhető 5000-fttól is!!"
Ha nekem nem kell a flottán belüli ingyen duma, kisebb lesz a havi díjam?
Az adatcsomagokra jár valami kedvezmény?
A PannOnline felett szabadon rendelkezhetek? Látom a kiszámlázatlan hívásokat, lezárt számlákat? Ha számlapanaszom van, én tehetek bejelentést? Ha meg akarok rendelni/le akarok mondani valami, én intézhetem el?
Egyelőre ennyi [hulyebanan2.gif].

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
A két év tullképpen biztonsági intézkedés a pannon részéről ezt kötelezővé tette
Készüléket nem mindig kapunk jó áron, mert inkább a percdíjakra mentünk rá amikor
szerződtünk a Pannonnal.Lehetett volna egy nem egyéni üzleti csomagom is 16 forinto pecel(10 mp alapon) és akkor 30 % készülék vásárlási
kedvezmény
Ha nem lépsz ki bent marad.Azért ÓVADÉK!
Ha két év elött kilépsz akkor bukod a 5000 vagy a 10000-et attól függ mennyi az óvadék.
Az ovadék min értéke 5000 ft a max 5000-től mindegy
Magán számla szerződés csak LIMITÁLT összeggel készíthető.Mert ne várd el hogy limitáljak bárkinek akár 5000-forintig is ,
mert ha nem fizet akkor a limitált összegig nekem kell, és az fölött a pannon hajtja be.De
limitig a pannonnak semmi köze hozzád.Ez a modszer nagyon bevált mert már sajnos sokat hallottun
olyat hogy kilőték az egész flottát.Na ez nálunk nem lehet!
A havi díj fix.Ha kell ha nem ingyen duma akkor is 3500-/hó.
A pannoonline felülete csak az enyém.És senki nem kotorázhat bele.Szerintem ez is megérthető
Hívás részletezőt természetesen e-mailban minden hónapban küldünk.
Számla panasz csak az ügyintézőnknél vagy nálam(de még nem volt)ja egy véletlen hívás.De jóváirattuk.
Minden nemü ügyintézést a cégünkön keresztül lehet

Tengelic

Tengelic

Warezlinks Power User

• WPU
  • PipaPipaPipaPipa
  • 180 hozzászólás
  • 0 köszönet
Köszönöm a korrekt tájékoztatást.
Most akkor egy kicsit az "én " flottámról:
14,40/19,20 pannonra, vezetékesre csúcson kívül/csúcsidőben és 19,20/24 a percdíj máshova, mp. alapon, 20 ingyen SMS-sel, 2640 Ft-os havi díjjal, amiből 2400 lebeszélhető, ÁFÁ-val.
Csak a pannonnal állok szerződésben, én kezelem a POL-t, én rendelek meg szolgáltatást, én teszek számlapanszt, még az első havi díjat sem kérik el szerződéskötéskor, ahova én megyek el szerzősést kötni, nem más, nincs hűség két évre, ha nem kell telefon, óvadék sincs, és hiába van egy előfizetés az ügyfélszámomon, mindenki más, aki ilyet használ, ingyen hívom. Attól pedig nem kell tartani, hogy megszűnik, hisz nem történik továbbszámlázás, továbbértékesítés, mint a Netért esetében.
A fenti kondíciók mellett 3500-4000 Ft a legrosszabb esetben a havi számlám, és beszélek havonta 4-5 órát, kihasználva persze az ingyenbeszélgetést is. És nem függök attól, más ügyfél mikor fizeti be a számláját.
Hátránya csupán, hogy kevés az ingyen SMS és nem használható fel a havi baj SMS-re.
Hogy hányan vagyunk a flottában? Szerintem ezres nagyságrendekről lehet beszélni.
A kérdés márcsk az, hogy neked ebben mi a jó. Nem hiszem, hogy egy cég arra építene, hogy a mobilos flottájába hány embert toborznak. A net hemzseg ezzel az ajánlattal.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Amit én tudok T-s flottát, amit leírtam, ott is csak a T-vel vagy szerződésben. Teljes jogú tag vagy, apám vett készüléket, 2év hűség, semmi kaució.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Bocsika nincs KAUKCIÓ csak óvadék!

Nekem a hasznom???

A hasznom az hogy a cégem fő profilja teljesen más, és igazábol a percdíj megtartása és leszorítása Mert rengeteget temefonálunk Természetesen majdnem inygaen 18-25 órákat vagy többet

joc_

joc_

Warezlinks Power User

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.403 hozzászólás
  • 0 köszönet

Bocsika nincs KAUKCIÓ csak óvadék!
Bocsika. Azt elhiszem hogy kauKció nincs, már csak azért is mert ilyen SZÓ sincs.

Ha viszont van óvadék, akkor kaució is van, mert szinonímák.

Ha te nem így látod, akkor légy szíves mondd el hogy a kettő(?) között szerinted mi a különbség. Na azon túl hogy az egyik valódi magyar eredetű elnevezés, a másik egy idegen eredetű, mára már meghonosodott szó.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Igazad van

Az óvadék lényege, hogy a szerződésszegéskor a jogosult nyomban rendelkezhet az óvadékkal annak érdekében, hogy jogos követelését kielégítse. Így nem kell bírói útra terelni az igény érvényesítését.

Trabi TM

Trabi TM

Warezlinks Power User

• WPU
  • 3.183 hozzászólás
  • 0 köszönet

De egymás közt OPCIÓS [sm_ey.gif]  DÍJ nélkül ingyenes!

Dátum: CineDOG

havidíj 3500Ft, melyből 1800Ft a lebeszélhető

Ha nincs opciós díj, akkor hova a túróba megy el az az 1700 nem lebeszélhető forint? [hulyebanan2.gif]

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
1700-Ft = 60 db SMS

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
ja ja ja!

Háát figyuljatok ez nem rossz a t-hez képest?!!

Engem érdekelne igaz hogy sokan lennénk,de irtam emailt tegnap de nem válaszolt ez a flottacsoport.Na ezé regiztem ide hogy hátha majd itt eszreveszi!
Egybként köszönöm a lehetőséget.Mert olyan rossz flották vannak.Jelenleg is flottában voltam de kikapcsolták mert állítolag valaki nem fizetett.Na most itt tök jó az ovadék v. kaukció.Mit bánom én hogy hivjuk, csak működjön!!

Trabi TM

Trabi TM

Warezlinks Power User

• WPU
  • 3.183 hozzászólás
  • 0 köszönet

1700-Ft = 60 db SMS

Tehát akkor majd 30 Ft egy ingyen SMS? [hulyebanan2.gif]

Nem mondom, hogy rossz a csomag, mert a percdíjak egész jók, de én akkor is sokallom az 1700 Ft-ot az ingyendumára, és az SMS-ekre, főleg úgy, hogy havi szinten átlag 2 db SMS-t írok, tehát akkor 850 Ft-omba lenne 1 SMS...

Még ha olyasmi lenne, mint a fentebb említett DPI, hogy 2400 lebeszélhető, és csak 240 Ft az ingyenduma, és a 20 SMS, talán el is gondolkodnék a dolgon...

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Halihó valaki nem tud nekem egy telszámot adni amin elérném a flottacsoportot???
Nagyon megköszönném.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
OK
közben meg kaptam az emailjukat. ugyhogy bocs!
További szép napot.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Sziasztok!
[sm_ey.gif]

Köszönöm a hozzászólásokat, és várom kérdéseiteket [hulyebanan2.gif]
További szép estét.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Na sziasztok kaptam telszámot a minap beléptünk a flottacsoportba 21-en kollégák barátok.
                           !!Köszönöm a forumnak a lehetőséget.
Tapasztalatom nagyon kedvező.Nagyon korrekt a szerződésük, és a pannonban is voltunk .Ott is szerződtünk.Igazából az ovadékot bukja az ember ha kiszál kettő év elött.
Kiderült hogy van ismerősöm is náluk 2,5-éve(de a piszok nem szólt).Azt mondta hogy 35-40-ezer forintos számlái voltak régen, most megál 8-11-ezerben.Az jó.
Hát majd kiderül.Személy szerint én 10000-ft ot fizettem ami a szerződésbe is bekerűlt.
De volt aki 5000-ft-al indul, és azt mondja majd meglátja mi lesz!
Na mindegy egyelőre jók a személyes tapasztalataim a cégről.Na meg nekem az számít hogy ne szünjön meg!De ez kizárt.

joc_

joc_

Warezlinks Power User

• WPU
  • 3.403 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: koos adam

Na sziasztok kaptam telszámot a minap beléptünk a flottacsoportba 21-en kollégák barátok.
Beleléptél saját magadba?
Hogy mik nem történnek...

Ennyire nem kellene minket hülyének nézni!

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Önreklámnak elég gyenge.
Pláne, hogy vannak olyan flották, ahova nem kell 10000Ft letétbe, és a magad ura vagy.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
sziasztok.kicsit régen volt az utolsó hsz de érdeklőnék,hogy van e lehetőség belépni valamilyen korrekt flottához.kösz

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Talán még él a mindeningatlan flottája.
Dobj egy mailt.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó