Ugrás a tartalomhoz

Mindigtv Extra

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
5 replies to this topic

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Ideje nyitni egy ilyen topikot.

Láttam a mindigtv extra reklámjának bannerét a fórumon. Rákattintottam.
Nézem, nem is rossz ajánlat.
A szüleim amúgy is gondolkodtak egy dekóderen, hogy az ingyenes adásokat nézhessék. Antennával nem sok nézhető van.
Na mondom meglepem őket, fizetik a dekódert, tőlem meg kapnak egy 1 éves Extra alap előfizetést.
Meg is vettem.
Igaz nem a neten , hanem hogy biztosra menjek, hogy Karácsonyra megvan, elmentem, és megvettem.
Ha hamarabb eszembe jut, a neten veszem biztos.Online is fizethető ha akarom.

Itt jön az érdekesség.
Előre fizetve 1 évet, a dekóderrel, 20e. Ft.
Na de ha valaki külön venné, vagy ha lejár az 1 év, és hosszabbítana, akkor csak ez az előfizetés 17300Ft-ba lenne, plusz legalább 10ezer Ft a dekóder, ha nincs neki.
Tehát ha jövőre is ez lesz, akkor nem érdemes hosszabbítani, hanem új pakkot kell venni dekóderrel, a régi dekódert meg eladni.
Készülék, csatorna meg egyéb infók Karácsony után, mikor üzembe lesz helyezve. :)

Wagnerur

Wagnerur

Warezlinks Power User - A műemlék rongálása tilos!

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.874 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ezt nem értem. Miért "dobod" ki a régit ha új szerződést kötsz? Csak új dekóderrel lehet hosszabbítani? Nem vágom. Ha most 20e dekóderrel, jövőre dekóder nélkül 17,3eHUF, akkor az utóbbi drágább?
"A film végén hatalmas szemétkuka vár a kijáratnál, ahová bedobhatod a csomagolást. De csak akkor, ha nem maradt semmi hazavinni."

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Nem kidobom a régi dekódert, hanem eladom.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Egy is érdekesség:
Csatolt fájl  MindigTV2.jpg   108,42K   5 Letöltések:

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Na előre annyit, hogy a távirányító nem volt a dobozban. Majd postán küldik.
A Wayteq HD-95CX -re alapból ráférne egy szoftverfissítés, mert a HBO-nak nincs hangja. Ugyanis az Extra kártya bedugás után 7 napig megy aktiválás nélkül, de akkor mindent ad, az összes adót, nem csak azt, ami az extra alap csomagban van.
A képminőségre rosszat nem tudok mondani. 55cm-es hagyományos tv-n megy.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Karácsony előtt vettem a szüleimnek egy Wayteq HD95CX beltérit, 12 havi előre kifizetett Extra alap csomaggal.
Az üzletben kibontották, de valszeg nem tették vissza a távirányítót, mert csak az elemek voltak ott, meg egyéb papírok. Ezzel ugye Karácsonykor szembesültünk. Vissza a boltba, nincs-e ott véletlen valahol a távirányító... nem volt. De a központtal beszéltek, majd jön postán. Oké.
Most ugyebár lejárt az ingyen 7 napig full minden, aktiválnám... oké, aktiválja a telefonos ügyintéző a 1211-en. 3 óra múlva még semmi. Megint telefonálás, húzzam ki a dekódert, vegyem ki a kártyát, 20 perc múlva vissza, addigra elküldi az új jelet. Ha az sem segít, gyári beállítások visszaállítása segíthet. Naná hogy nem segített semmi, Nincs jogosultságot írt ki. Pedig jól volt benne a kártya, lefele, előre.

Mégegyszer telefonálás a 1211-re, már csak az a tanács maradt, vigyem vissza a boltba.
Szóval majd visszaviszem. Ha senkinek sincs egyéb ötlete.

Ja, a HBO hangját nem fogta, csak a képet.
Csakhogy ehhez még nincs újabb soft, tehát frissíteni sem lehetne, hogy hátha abban nincs hiba.

Szóval ez a dekóder meg kártya így szar meg szívás,

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó