Ugrás a tartalomhoz

future real estate network... a piramisjáték.

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
13 replies to this topic

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
http://prelaunch.fut...-network.co.uk/

Már a leírásból látszik...
Az egész világon nekünk kavarják a szart. Pedig nem kérjük.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Egy kis adalék:
http://blogol.hu/com...php?log=3924548

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet
Én nem vagyok pénzügyi szakember, azért el tudok képzelni felvetett helyzeteket, tudok bizonyos momentumok szerint helyesen  mérlegelni a témában. (Más szempontok alapján ítélem meg mint egy pénzügyekben járatos személy.)
A hangsúly az "önfinanszírozás"-on van.  Nem kell gyakorlati tapasztalatokat szerezni , hogy eljussunk a felismeréshez :gyakorlatilag nem működik az elmélet szerint.
Legalábbis ez a része biztos nem. A következő gondolat menet végeredményeként jutottam  erre a következtetésre : "Fizetőképességet építünk" ez szinte a mottója az egésznek. E miatt van az, hogy az első és második lépcsőben kedvezményesen megvásárolható utalványok aktiválására akkor kerülhet sor, ha végtelen mélységből 30 ill. 60 szoros forgalom van a tag alatt. Ezek a forgalmak tehát végtelen mélységre vonatkoznak, e mellett a jutalékból szerzett valós bevétel mindössze tíz mélységből tevődik össze tagonként. A 30 ill. 60 szoros forgalom, nem a tag tényleges jövedelme, az csak egy fiktív fizetőképességet mutat tagokat egyenként tekintve.
A 30 ill. 60 szoros forgalommal egy-egy tag fizetőképességét akarják nyugtázni, de ez nem a tag jutalékokból származó jövedelme, avagy nem lehet egyéni fizetőképesség mutatója. Nekem többek közt itt sántít az elképzelés, gyakorlatilag kivitelezhetetlennek tűnik a fizetőképesség megteremtése rendszeren belül, legalábbis olyan mértékben annak tűnik, hogy erre határozottan nem fizetek be.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Minden piramisjáték a balekokra épül, akik nem veszik észre hogy ez egy piramisjáték, vagy azt gondolják, hogy elég sok embert be tudnak szervezni maguk alá, hogy a befizetett összeg, meg még egy kis zseton visszajöjjön.

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2012. október 01. - 14:54

Minden piramisjáték a balekokra épül, akik nem veszik észre hogy ez egy piramisjáték, vagy azt gondolják, hogy elég sok embert be tudnak szervezni maguk alá, hogy a befizetett összeg, meg még egy kis zseton visszajöjjön.
Szerintem nem jó a megközelítés. Jogilag nem piramisjáték. Én máshogy gondolkodom erről.
Szerintem nem is mindenki balek, akinek kára származhat belőle. Az tény, hogy spekulációra épül.
Én első kézből szerzem az infokat, s nem mások véleményével érvelek.
Olyan mint mikor mutáns vírusra kell ellenszert keríteni.
Egyenlőre hihetőbb, hogy egy nagyszerű dolog, mint az, ha valaki váltig állítja hogy ez egy piramis játék. Ha valaki tudja, hogy nincs rendben, s ezt terjesztei is, minimum ész érvekkel kellene cáfolni.
Szerintem az nem észérv, hogy a hülyék csatlakoznak. Mert ha így van, akkor szóra sem érdemes a dolog. Kit érdekel, mit csinál a sok hülye?
(Elfogadható érvek nélkül csak a hülyék hiszik el, hogy piramisjáték. :-) )

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Felesleges vitát nyitni róla, piramisjáték.

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 0 köszönet
Felpiszkált a dolog elolvastam! Tehát ha valami úgy épül fel mint a piramisjáték akkor szerintem mindegy ki mit mond az piramisjáték.
Ez tehát szerintem is tipikus piramisjáték. :cute: Ha valaki betenne az első ötbe belépek...

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: magyar67 - Dátum: 2012. október 02. - 19:08

Felpiszkált a dolog elolvastam! Tehát ha valami úgy épül fel mint a piramisjáték akkor szerintem mindegy ki mit mond az piramisjáték.
Ez tehát szerintem is tipikus piramisjáték. :cute: Ha valaki betenne az első ötbe belépek...

Hol és mit olvastál el?
A törvények határozzák meg, hogy mi a piramis játék. Hiába mondod, hogy piramis játék, ha jogilag nem állapítható meg. Te beszélsz hiába.

Nekem egyáltalán nem mindegy ki mit mond. (Most nem esztétikai dolgokra gondolok, mint csúnya szavak, hanem lényeges hogy igaz legyen)  Ha törvény szerint nem piramis játék, akkor hazugnak mondhatnak ha azt állítod, hogy piramisjáték. Ha azt mondod piramisjáték, célzottan bűncselekménnyel vádolsz mindenkit aki abban részt vesz, ehhez pedig a törvények szerint nincs jogod, sőt rágalmazást a jóhírnév csorbítása bűncselekményt követed el törvények szerint.
Alkotmányos jogot sértesz az alaptalan vádaskodással, mert a  szerint mindenkit megillet az ártatlanság vélelme. Azaz, hogy valaki bűnözik vagy nem, azt csak akkor lehet kijelenteni, ha bíróság ítéletében kimondja azt. Ahhoz hogy a bíróság kimondja azt, ahhoz pedig jogsértést kell megállapítania.

Pontosan ott lesz a bukta (az én számításaim szerint) hogy az együgyű elvek érvényesülnek a "piramisban" mint a "Mindegy mit mondassz, az a lényeg hogyan mondod"

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Mi itt konkrétan leszarjuk, hogy a bíróság szerint mi minősül minek.
Ez szerintünk piramisjáték.
Vagy már valaki feljelentette őket, és a bíróság kimondta, hogy minden szép és minden rendben?

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2012. október 02. - 15:44

Felesleges vitát nyitni róla, piramisjáték.

Az nyit felesleges vitát, aki azt mondja piramisjáték. Olyan mint az ördögi kör, amiből nem, vagy csak nehezen  lehet kijönni. Ezen nevetnek, mert van saját magyarázatuk arra, hogy miért nem piramis játék , s tájékozatlan s tudatlan sötét aki azt sem látja, hogy ez nem piramis, ráadásul bizonyítsd be, ennek pedig egy módja van, ha feljelented a bíróságon és elítélik.
Én szeretem, ha foganatja van annak amit mondok, s nem az jön ki belőle, hogy én vagyok a hülye.

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2012. október 02. - 19:43

Mi itt konkrétan leszarjuk, hogy a bíróság szerint mi minősül minek.
Ez szerintünk piramisjáték.
Vagy már valaki feljelentette őket, és a bíróság kimondta, hogy minden szép és minden rendben?

Nem a bíróság a lényeg, hanem a törvények. A bíró saját szubjektív megítélése szerint ítél, de a törvényeket figyelembe kell vennie.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Maradjunk annyiban, hogy nálam minden magunk alá beszervezősdi, piramisjáték.

realista

realista

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 29 hozzászólás
  • 0 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2012. október 02. - 19:53

Maradjunk annyiban, hogy nálam minden magunk alá beszervezősdi, piramisjáték.
Átgondoltam, ez nem piramis, hanem maga a tökéletes piramis.
Megtévesztett, hogy legalizálták szó szerint, avagy Kft. cégforma köntösbe bújt.
(én eddig csak illegális piramisról hallottam)

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 68 köszönet
Nézd, ez legalább olyan szar és megtévesztő, mint az újságokban olcsó hiteleket kínáló (BAR listásoknak is) cégek, akik igazából vásárlói klubok.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó