Ugrás a tartalomhoz

Innen ne rendelj! (Megbízhatatlan webshop-ok)

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
5 replies to this topic

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 0 köszönet
Az egyik a Speedshop múlt hét szerdán rendeltem ajándékba náluk egy terméket. Telefonon is egyeztettem velük 100%-ra ígérték másnapra a terméket. Majd se egy email se semmi én telefonálgatok utána közlik ,hogy hétfőn tudják  ma is vártam persze ma sem jött. Így ajándék nélkül egy ígérettel ünnepeltük a szülinapot. A webshopos munkatárs folyamatosan hazudozik. Én még egy ilyen szemét megbízhatatlan céggel nem találkoztam, nem is értem, hogy még senki nem nyomta fel őket.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Elkutyultak?

Régen nem volt velük gond.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.959 hozzászólás
  • 0 köszönet
A webshopos résszel nekem nem volt még bajom, de magával az üzlettel, azzal inkább. Egyszer elmentem oda vásárolni. Kint az ajtó előtt hárman bagóztak, egy az árukiadóban éppen árut adott ki, a pénztárban éppen nem ült senki, egy fickó meg éppen kiszolgált valakit. Ott álltam vagy 10 percig, legszívesebben eljöttem volna. Az ajtó elől még csak véletlenül sem jött be senki, nyugodtan pöfékeltek meg röhögcséltek. Volt még rajtam kívül pár vásárló, de gyakorlatilag vásárlás nélkül el is mentek, mert nem győztek várni.

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 0 köszönet
Annyira haragszom rájuk ,hogy folyamatosan azon töröm a fejem hogy b..hatnék ki velük. Régen tényleg normálisak voltak.

pakk

pakk

A csudálatos pakkembör

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 8.571 hozzászólás
  • 2 köszönet
Be kell írni a Vásárlók könyvébe. Vagy kimenni és szólni, hogy legyen szíves odaadni a vásárlók könyvét, mert panaszt irnék bele, amiért kint bagóznak hárman is és ez fontosabb, mint hogy engem kiszolgáljanak.

Persze tudom, más az elmélet és más a gyakorlat. Nem mindenki vesz plusz terhet a nyakába, inkább letojja az üzletet és odébáll.

kép

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Nehéz sokakba beleverni, hogy az ügyfél az első.
Ne dumálgass, ne pakolj, ne töltsd fel a polcot, ha ott áll a pultnál, akkor menj oda.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó