Ugrás a tartalomhoz

Ezt tudja a világ első, 4 GB RAM-mal szerelt telefonja

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
6 replies to this topic

filmgru

filmgru

Profi fórumos

• Feltöltő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.010 hozzászólás
  • 18 köszönet

Több szempontból is különlegesnek mondható az ASUS Zenone 2 telefonja. Most a képességei is lelepleződtek. A 2015-ös CES-en bemutatott ASUS Zenfona 2 neve úgy fog bevonulni az okostelefonok történelemkönyvébe, mint az első olyan készülék, amelybe 4 GB RAM került. Azonban nemcsak ez a különlegessége, hanem – kissé szokatlan – chipkészlete is: 64 bites, négymagos, 2,3 GHz-es Intel Atom Z3580, egy bivalyerős PowerVR G6430 Rogue GPU-val. A készülékről itt olvashatnakrészletesebben. kép Érdekes kérdés ezek után, hogyan teljesít egy ilyen nem mindennapi készülék a benchmarkokon – az ePrice utána is járt ennek. A pontszámok elképesztők, különösen annak fényében, hogy ilyen magas pontokat a csúcs androidos készülékek érnek el, a Zenfone 2 viszont egy felső középkategóriás eszköz, legalábbis ha a 300 dollár körüli árát nézzük. kép A 47 434-es összpontszám fantasztikus, még akkor is, ha korábban 50 000 feletti pontot is ért el Zenfone 2 – az viszont egy 2 GB-os változat volt, 720p-s megjelenítővel.

Szerkesztve filmgru által: 2015. március 31. - 18:11

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Parasztvakítás már ez a kategória.

filmgru

filmgru

Profi fórumos

• Feltöltő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.010 hozzászólás
  • 18 köszönet
Az ha ingyen utánnam vágnák sem kéne pc-t az életben nem veri meg egyik okostelefonnak csúfolt fos sem.

filmgru

filmgru

Profi fórumos

• Feltöltő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.010 hozzászólás
  • 18 köszönet

Idézet

Kifejtenéd??

Valamikor 2003-ban megkérdezték tőlem, hogy mi a francnak színes kijelzős egy mobiltelefonba?! Szerencsére az elkövetkezett 10 év során megkaptuk a választ a kérdésre...

Gondolom, te még mindig egy 14"-os CRT monitort használsz, betárcsázós netet és mindig van nálad annyi apró, hogy utca fülkéből telefonálni tudj... :D Na jó, csak viccelek.

Kifejtem nekem nem apuci veszi a cuccot így lehet nem tellik a legújabb baromságokra de amim van büszke vagyok rá mert magam vettem nem apuci pénzével hősködök. De ha annyira érdekel mim van megnézheted itt: http://gepigeny.hu/p...omp&comp=102377

Szerkesztve filmgru által: 2015. március 29. - 19:48

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Ő sem apuci pénzével hősködik.
Csak azért mert valaminek most még nem látjuk értelmét, később még lehet.
Kb mint anno a bunkofon nevű dolog. Aztán ma már szinte mindenkinek van. Sőt, több is.

filmgru

filmgru

Profi fórumos

• Feltöltő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 1.010 hozzászólás
  • 18 köszönet
Ha ennyire isteníted akkor megveheted a véleményemet kifejtettem mert ha nem vetted volna észre a telefonokkal akarják a pc-ket lenyomni nem csukott szemmel kéne világot látni.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Igen, a telefonok jobban fejlődnek mint a laptopok (ha már a hordozhatóságot nézem).
Sőt, a tabletek is gyúrnak keményen.
Külső billentyűzettel már sokaknál kiválthat egy laptopot.
Mert mire is kell a többségnek?
Netezés, zene/film/játékok, fészbúk vagy egyéb közösségi oldal, email.
Ezt a mobiletelefonok is egyre zökkenőmentesebben tudják. És mindig nálad vannak.

A Microsoft erre fog ráfaragni. Androiddal minden megy, amit az átlag használ. Sőt, lassan olyan is, amit az átlag már nem.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó