Ugrás a tartalomhoz

Megvettem, megkóstoltam/kipróbáltam, NEM AJÁNLOM!

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
298 replies to this topic

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Ez a téma már többször is felmerült bennem. Sokszor előfordult az évtizedek alatt, hogy valamit megvettem, aztán kiderült hogy nem jó, nem azt tudja, gagyi, szart sem ér, változtattak rajta (változott az íze, illata, kevesebb, stb).
Mi lenne, ha ezeket egybegyűjtenénk, megosztanánk másokkal?
Elkerülhető lenne, hogy más is megvegye, és csalódjon.

Amiről most eszembe jutott ez a topiknyitás, az egy jégkrém.
Ledo, 2literes, csoki-vanilia, piros kis vödörben.
Az hagyján hogy csak kakaós, és az is gyengén. Vagy hogy valami mellékíz is érezhető mindkét ízbe. De nem ettem belőlle sokat,és kissé fáj tőle a gyomrom.

Szóval nem ajánlom!

Várom a további termékeket!

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Ez jó ötlet ez a topik! :D

Húú, annyi minden van, amivel beszívja az ember, most hirtelen nem is jut eszembe egy sem. :D
Na, beugrott.
Műszaki cikk: Jabra BT 8030 bluetooth szetereó headset. Baromi jól néz ki, tűrhetően szól, szét lehet hajtani, és akkor kihangosítva is szépen lehet vele zenét hallgatni (vagy telefonálni), hosszú üzemidő, de minden előnyét tönkrevágja, hogy megőrülsz, ha 5 percnél tovább a fejeden kell lennie (pl. zenehallgatásra, amire ki van hegyezve, ezáltal alkalmatlan). Viszonylag kis fejem van, nem állnak el a füleim egyáltalán, de ha ezt felveszed, hiába van rajta szivacs, olyan, mintha satuba fognának a fülednél fogva. Kiszorít minden vérkeringést... borzasztó. Tényleg szép, meg jól szól, meg minden, de viselhetetlen. Ajánlott hasonló termék helyette: Nokia BH-504. Minden fenti előny + kényelmes!

Élelmiszer: cigányok árulnak sok helyen "Pick szalámit" Kinézetre pont olyan: sejti az ember, hogy buggantott a cucc, "na és"-alapon kipróbálható, gondolnánk. Címke, meg minden van rajta. Hát nem. Felszeletelve még mindig pont úgy néz ki, mint a téliszalámi, ám amint megkóstoljuk, azt vesszük észre, hogy kvázi nem történik semmi. Várja ez ember a szokásos "hatást", de egy markáns, enyhén sózott fűrészpor- aromán kívül semmi nem kerül ízlelőbimbóinkra. Túlzás nélkül kimondható, hogy emberi fogyasztásra alkalmatlan. Ha van kutyánk (nekem sajna nincs), megörvendeztethetjük vele, de mindenki csak a saját felelősségedre tegye. Amúgy olyan 1000 Ft körül adnak egy szálat, mikor hogy. Ellenjavallt.

subaru

subaru

Profi fórumos

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 649 hozzászólás
  • 0 köszönet
Rossz kajákrol jut eszembe ha Finnország-ban jártok soha! megne kostoljátok a "cápaszalonnát" iszonyatos!!!! Egy oriási plankton evő cápa a páciens az ő szalonnáját készitik de nem ugy mint nálunk hanem egy faládába rakva rétegessen és addig érlelik pincébe mig meg nem zöldül szépen arányossan....Se só se semmi mivel igy is elég sós.Egy pálinka szerüsségel kell letolni amely alga és egyébb moszatok erjesztésével készül ,elsö alkalommal "utolso is" mikor kostoltam eggyet rágtam rajta és megéreztem ezt az izt hirtelen megindult a gyomrom de mivel hogy tisztelet tudo vagyok igy gyorsan ráküldtem a páleszt és a kettöt együt sikerült leküldenem.Namost ahogy leért azzal a huzattal vissza is jött :DPersze röhögtek rajtam hogy gyenge gyomru Sugeroni "parasztgyerek vagy ilyesmi" A Másik ilyen kinos történet nemigazán étel mint ital ,első Törökországi utam során kávéztam egy presszoban és tudtam én hogy a törökök zaccosan isszák a kávét de ez akkor nemjutott eszembe ugyhogy annak rendje és modja szerint böralá küldtem mindenestül...Megis lett a hatása fél óra és retyot kellet keresnem,találtam is ilyen potyantost tudjátok ahol csak egy lyuk van középüt...más nemlévén kénytelen voltam ráfanyalodni .Aki már probálta az tudja milyen bitang nehéz célozni meg az ajtot fogni mert ugye zár az nemvolt rajta.Lényeg a lényeg koncentráltam mocskosul egyszercsak nagy csörtetés és egy marha pont az én helyemet nézte ki magának "nagyon sürgös volt neki" és kirántotta az ajtot és vele eggyüt engem is ugy ahogy voltam letolt gatyávak ki a placra hasra mint a gyalogbéka........Csori megilyedhetet mert csak nézet mint állat aztán gyorsan átrongyolt másik lyukba énmeg megalázva visszamásztam a helyemre.......
Aldri si at det ikke er, mens jeg ikke vet at kommissaer for.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
A finnországi eset nem veszélyeztet.
[sm_ey.gif]

Inkább hazai, többek által elérhető dolgokra gondoltam. :D

A török kaland, dúrva látvány lehetett!  :D  :D

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
A nyári lejárati dátumos Univer Mustárt nem ajánlom, mert a sima mustárnak is erősen tormás mustár íze van.
Elbacták.

Czumy

Czumy

Easy Rider!

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 2.553 hozzászólás
  • 0 köszönet
kép

Ezt ne vegye senki!!!!!!
Kb. olyan íze van, mint a 9 Ft-os Tesco-s húsvéti csokitojásnak/csoki mikulásnak/csokinyuszinak = [email protected]!!!!  :D
Valami kakaókivonatos "tejbevonó masszából" készíthetik, az íze borzalmas, az utóíze méginkább!!

Bezzeg az eredeti, az még IGAZI csokoládé volt:
kép

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Manapság nagyon kell figyelni, mert a macskanyelv már csak tejbevonó, a meggymárka meg nem tartalmaz meggylét mint anno régen.

Czumy

Czumy

Easy Rider!

• Tag
  • 2.553 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: CineDOG

Manapság nagyon kell figyelni, mert a macskanyelv már csak tejbevonó, a meggymárka meg nem tartalmaz meggylét mint anno régen.

De akkor mi a [email protected] gyártja? Tényleg borzalmas az íze, hogy többet ilyet nem veszek, az 1000%, de szerintem az sem fog, akivel találkozom és elmondom neki, hogy ilyen [email protected] ne vegyen! Egyébként azon gondolkodom, hogy írok egy panasz levelet a gyártónak, hogy ezt talán nem kellene, vagy legalább is NEM ÍGY kellene.

Az ára különben 4xx Ft, kész rablás 10dkg csokoládé-szerű bevonó masszáért!!! Ebből szerintem 95% a csomagolás, a gyártás, szállítás és az áruházaknak fizetendő sarc, a maradék 5% meg maga a cucc, ami a dobozban van... Szánalom.  :D

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Igen, a csomagolás biztos többe kerül.
Amúgy sokszor maga az áruház szabja meg, hogy kell nekem xszáz doboz macskanyelv, de nekem ne kerüljön többe mint 150Ft. Aztán a gyártó kispórol mindent.
Aztán olyan is van, hogy túl jól sikerül a termék, aztán inkább le is áll  a gyártó, mert nem éri meg.

Trabi TM

Trabi TM

Warezlinks Power User

• WPU
  • 3.183 hozzászólás
  • 0 köszönet
Én is szoktam venni néha macskanyelvet, de a marcipános fajtát, az ehető...
Sajnos képem nincs róla, meg az sem, hogy ki gyártja, de legközelebb látok valahol, és veszek, akkor feldobom ide...

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Mivel az első gyerekünk után elraktuk a megmaradt Libero pelenkákat, és utána vettünk újakat, hogy most elfogytak, így az aszony elmondása szzerint az 5évvel ezelőtti Liberók jobbak voltak mint a mostaniak.
Így nem ajánlom.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Pioneer DVD írót ne vegyetek, ha még egyáltalán gyárt ez a céh ilyen hulladékokat. Már az előző gépemben is 30 %-is hibával írt. Most ki akartam írni végre a 7 Miamai ink lemezt. Erre mi történik? 100 %-os hibaarány van! 3 lemezből 3-at basz el. Megírni nem írja meg, de összefirkálja a lemezt, úgyhogy nem lehet vele mit kezdeni, mehet a kukába. Valami Érvénytelen blokk-címet emleget. Ezt csinálta eddig is, d elegalább lehetett vele néha írni. Most aztán semmit. Jószerével a tápegység, a hangkártya a DVD meghajtó és ez a tetves író maradt a régi konfigból. Sejtettem én, hogy ez a tetű nem lesz tökéletes, de hogy teljesen használhatatlan, azt azért nem mertem volna gondolni. A meígrt lemezeket beolvassa, de írni nem lehet vele. Ki is szedem majd a gépből és szó szerint a kukába vágom, mert amennyi mérgelődést és helrontott lemezt szerzett nekem, annak az árán régen vehettem volna egy normális írót. Tudni kell erről a típusról: DVR-111L, hogy első perctől fogva kompatibilitási problémák voltak vele. Az egyik fórumon csupán annyi összefüggést találtunk, hogy bizonyos alaplapokkal hajlandó működni, míg másokkal nem. Teljesen mindegy hogy az alaplap őskori vagy a legújabb, az is mindegy, hogy miylen gyártótól származik. Egy bizonyos gyártó alaplapjaival is van amivel működik, van amivel nem. Összegányolt inkompatibilis szar. Amelyik alaplappal működik, azzal rendben van, semmi panasz rá. De ez akkor is egy nagy kupac szar. Egy szabványos eszközről lenen szó, aminek mindennel működnie kellene. Mással nincs is baj, de ezzel a szarral igen.

Czumy

Czumy

Easy Rider!

• Tag
  • 2.553 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: Landsmann

Pioneer DVD írót ne vegyetek, ha még egyáltalán gyárt ez a céh ilyen hulladékokat. Már az előző gépemben is 30 %-is hibával írt. Most ki akartam írni végre a 7 Miamai ink lemezt. Erre mi történik? 100 %-os hibaarány van! 3 lemezből 3-at basz el. Megírni nem írja meg, de összefirkálja a lemezt, úgyhogy nem lehet vele mit kezdeni, mehet a kukába. Valami Érvénytelen blokk-címet emleget. Ezt csinálta eddig is, d elegalább lehetett vele néha írni. Most aztán semmit. Jószerével a tápegység, a hangkártya a DVD meghajtó és ez a tetves író maradt a régi konfigból. Sejtettem én, hogy ez a tetű nem lesz tökéletes, de hogy teljesen használhatatlan, azt azért nem mertem volna gondolni. A meígrt lemezeket beolvassa, de írni nem lehet vele. Ki is szedem majd a gépből és szó szerint a kukába vágom, mert amennyi mérgelődést és helrontott lemezt szerzett nekem, annak az árán régen vehettem volna egy normális írót. Tudni kell erről a típusról: DVR-111L, hogy első perctől fogva kompatibilitási problémák voltak vele. Az egyik fórumon csupán annyi összefüggést találtunk, hogy bizonyos alaplapokkal hajlandó működni, míg másokkal nem. Teljesen mindegy hogy az alaplap őskori vagy a legújabb, az is mindegy, hogy miylen gyártótól származik. Egy bizonyos gyártó alaplapjaival is van amivel működik, van amivel nem. Összegányolt inkompatibilis szar. Amelyik alaplappal működik, azzal rendben van, semmi panasz rá. De ez akkor is egy nagy kupac szar. Egy szabványos eszközről lenen szó, aminek mindennel működnie kellene. Mással nincs is baj, de ezzel a szarral igen.

Pioneer DVR-sorozat...  [sm_ey.gif] ohh, a régi szép idők!
És a 111 is [email protected]?! Remek.
Nekem korábban 109-es volt, kb. 1 év után beadta a kulcsot, egyik napról a másikra. Viszont nekem a 2. hazavágott DVD-nél elfogyott a türelmem iránta, ment a kukába. Azt még hallottam ügyfelektől, hogy a 110-es is ugyanakkora fhos, mint a 109 volt... de ezek szerint nem hagyták abba a  [sm_ey.gif] "siker" szériát, s jutott a 111-ekre is bőven a gyártási hibás alkatrészekből...  [sm_ey.gif]

Helyett volt LG (4 éves, a mai napig hibátlan az asszony gépében), nálam pedig egy már másfél éve egy DELL mindent író/olvasó van a gépben, ami igazából LG gyártmány, csak van rajta +1 cimke és más az előlapja, de az gyártás 100%-ban az LG-nél történik/történt.

Öcséméknek van egy Samsung írója, picit hangos ugyan (5 éves?!) de hibátlan.
Sajnos a Pio fénye alaposan megkopott...

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
A jó öreg TEAC Cd íróm bezzeg még működik. Több mint 10 évvel ezelőtt vettem, majdnem 40 rugó volt akkor. Csak azt nem tudom berakni, mert nincs hely. Meg DVD-t nem ír. A következő valószínűleg nekem is LG lesz, ezt a szart meg tényleg kivágom végérvényesen. MÉg ah egyes gépekben jól is működik, számomra az nem normális működés, hogy egyes alaplapokkal megy, másokkal meg nem. AZ elmúlt 4 év alatt kibékültem a 30 %-os hibaarányával, de a 100 % már nekem is sok. Nincs több esélye. Majd beszélek az informatikusommal, hogy miylen típust ajánl, ami tudja a labelflash-t is.

Árpy

Árpy

дrπ

• Adminisztrátor
  • 6.799 hozzászólás
  • 0 köszönet
Nekem is Pio íróm van és semmi baj nincs vele. Sőt! Sw frissítés után Labelflash lemezeket is tud írni. Kipróbálva, működik [sm_ey.gif]

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: Árpy

Nekem is Pio íróm van és semmi baj nincs vele. Sőt! Sw frissítés után Labelflash lemezeket is tud írni. Kipróbálva, működik [sm_ey.gif]
Szintén, de nem működött normálisan frissítés előtt sem. Ugynaaz a hiba. A fórumon alaposan kiveséztük a dolgot. Ott, akkor igen sokan kiábrándultak a Pioneer eszközökből. Én is többre tartottam őket, de megfogadtam, ezek után nem csak DVD írót nem veszek tőlük, hanem semmit. Nekem bizonyítottak.

subaru

subaru

Profi fórumos

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 649 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: Árpy

Nekem is volt pioner iróm az irással nem is volt bajom de nemolvasta be rendesen a lemezeket volt olyan hogy egy játék inditásáhos kellet a lemez és mikor beraktam kérte az eredetit .Elsőnek aszthittem a lemez a rossz aztán kiderült hogy az iro szarul olvasta be kétszer kicseréltettem aztán lemondtam rola.. [sm_ey.gif]
Aldri si at det ikke er, mens jeg ikke vet at kommissaer for.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Varta 1900mAh ACCU
szar.
Úgy felforrósodott a töltőn, hogy a külső borítása hullámos lett.

4-ből kettő!
Nem mai darabok, de azért ilyen gyorsan nem kéne beszarniuk.

Csatolt fájl:

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
gyorstöltő vagy sima?

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Nem tudom mennyire gyors...

Csatolt fájl:

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Mit ír az alján, hány mA-el tölt?

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Ezek vannak az aljára írva:
AA/C/D-2x(2.8V----650mA)
AAA-2x(2.8V----400mA)
9V-2x(9V----17mA)

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Az gyorstöltő lenne. Legalábbis ceruca és mikro ceruza akku esetén.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Aha, köszi! Milyen a lassú töltő?

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
A 650 helyett 140-180 körüli érték, a 400 helyett 80-100 mA lenne. Bár tudni kell, hogy az iylen alacsony töltőárammal a nagykapacitású akkukat sosem lehet feltölteni teljesen, akkor sem ha 1 hétig van bedugva. Azzal a töltővel maximum 2700-2800 mAh- kapacitásig lehet tölteni akkut. A 7-800 mAh-s NiCd akkuk töltésére nem alkalmas.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Most mi?
Akkor az én töltőm 2000mA-nál nagyobb akukkhoz jó, mert azokat feltölti?

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Igen.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Köszi!
Akkor lehet ezért nyírta ki az 1900-ast.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Biztosan nem. az 1900-as érték már benne van abban az elméleti értékben, amit lehet tölteni a töltővel. Persze kisebbet is lehet, de azoknál hosszútávú haználat esetén nyilvánvalóan élettartam csökkenés lehet.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.431 hozzászólás
  • 95 köszönet
Akkor csak szar a Varta Accu 1900mA AA ceruzaelem.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó