Ugrás a tartalomhoz

Megvettem, megkóstoltam/kipróbáltam, NEM AJÁNLOM!

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
298 replies to this topic

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Azért függ attól, hogy volt használva, tárolva. Pár év alatt amúgy is tönkremennek. De például nekem van Duracell márkájú 1800-as akku és a töltő (IPC-1) még most is 1650-1700-as kapacitást ad rájuk, noha legalább 7 évesek.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Errefele van pár albán pékség ugyanattól. A termékeiket bárhol fel lehet ismerni, így tudom hogy több boltjuk is van.
Azokban VAN anyag.

Czumy

Czumy

Easy Rider!

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 2.553 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: walex

[attachment=2]1.jpg[/attachment]
[attachment=1]2.jpg[/attachment]
[attachment=0]3.jpg[/attachment]

Köszönöm a "Stohl" Buci pékségnek a finom reggelit.  :lol:
;)

Aki tud Bp-en olyan pékséget, ahol normális cuccokat sütnek, ne kíméljen. Elegem van már a multi szarok és az őket követő pékségek felfújt termékeiből.

Ez aztán a kifli...  ;)
Nézz át a testvér topikba, ott írok tippeket!

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
SIÓ rostos meggykoktél.
Szar.
Az alma elnyomja a meggyet.

Czumy

Czumy

Easy Rider!

• Tag
  • 2.553 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: CineDOG

SIÓ rostos meggykoktél.
Szar.

A legtöbb gyümölcslében az "almalé", vagy "almapüré" is benne van, mint "apró betűs adalék"... mondjuk lehet, hogy 1 fokkal jobb, mintha vízzel hígitanák fel...

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: Czumy

SIÓ rostos meggykoktél.
Szar.

A legtöbb gyümölcslében az "almalé", vagy "almapüré" is benne van, mint "apró betűs adalék"... mondjuk lehet, hogy 1 fokkal jobb, mintha vízzel hígitanák fel...

Nem azzal hígítják, az adja a "rostot" benne :S
Egyszer sikerült stopposként egy kamionnal utaznom, a sofőr mondta, hogy almasűrítményt visz, és ebből lesz majd mindenféle finom rostos gyümölcslé... meg tökből :S

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
meg répából.

egyébként az élelmiszeriparban vannak a legnagyobb mocsokságok. egyik beszállítónk olyanokat mesélt pl a szalámigyártásról, hogy azóta sincs nagyon kedvem szalámit enni.

aztán mondtam neki, hagyja abba (mondta volna tovább a többi élelmiszerre sorba), mert nem fogok tudni majd mit enni.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
:lol:
"Bakter úr! Csukjuk be a szemünket, oszt úgy falatozzunk! "

Amúgy valamelyik gyártónak van egész jó meggyleve.
Majd beírom az ajánlósba, ha megtalálom. ;)

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

;)
"Bakter úr! Csukjuk be a szemünket, oszt úgy falatozzunk! "

Amúgy valamelyik gyártónak van egész jó meggyleve.
Majd beírom az ajánlósba, ha megtalálom. :lol:

az is inkább meggy izű almalé ;)

ja tényleg, te szereted, az volt régen a nicked ;) (szerintem az országban rajtad kívül lehet még vagy párezer ember, aki szereti [sm_ey.gif] )

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Nem, annak az összetevőiben nincs alma.
25% meggy ha jól emlékszem. Szűrt.
Szeretem azt is, meg a kajszit is. :lol:

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

és a többi micsoda szerinted? ja meg az összetevő amit RÁÍRNAK, szerinted abból van?

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
A többi víz, cukor, ízesítő, tartósító. :lol:
A lényeg, annak meggy íze van.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Hidd már el CD, hogy nem meggylé van benne.... lehet, hogy ráírva az van.... Számolj kicsit.... egy kiló alma (mármint a léalma) kilója valahol 10-20 Ft körül van... Mennyibe kerül annyi meggy, amiből van 1 liter lé....  és akkor még hozzáveszem, hogy mennyi alma terem kishazánkban és mennyi meggy ? Ráadásul a meggybefőttbe nem tehetnek almát, abba muszáj meggyet tenni...
A 25% meggy összetétele: 24% almasűrítmény + 1% aroma ;)

bikatoke

bikatoke

Feltörekvő

• Tag
  • PipaPipaPipa
  • 62 hozzászólás
  • 0 köszönet
S- Budget majonéz. Semmi köze nincs a majonézhez. Ízben az ecet dominált. Bár a többi S-Budget terméket sem ajánlom. Spar márkaterméket viszont általában jók.

Ja, a budget-es konyhai törlőkendőt sem érdemes megvenni, ugyanez igaz a papírzsebkendőre is. Funkcionalitásukat tekintve mindkettő majdnem alkalmatlan arra, amire elvileg kitalálták.
Support is not available at the moment.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: bikatoke

S- Budget majonéz. Semmi köze nincs a majonézhez. Ízben az ecet dominált. Bár a többi S-Budget terméket sem ajánlom. Spar márkaterméket viszont általában jók.

Ja, a budget-es konyhai törlőkendőt sem érdemes megvenni, ugyanez igaz a papírzsebkendőre is. Funkcionalitásukat tekintve mindkettő majdnem alkalmatlan arra, amire elvileg kitalálták.

az s-budget vaj meg az UHT tej az OK.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Nálam az Old Spice gel vált be, igaz a ruhák hónaljban édekesek még mosás után is.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Clarissa Premium klotyópapír, kamillás szaggal.
Úgy szar ahogy van. Már az állaga.
Auchan akciós volt.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ha már wc papír: A Coop-os budipapír sem ér egy klap szart sem. Vékony, egyenetlen, foszlik. Orrot fújni sem jó, azonnal kilyukad, de apró papírmorzsával lesz terítve minden. Szerintem vékonyabbra már nem is tudták volna gyártani.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
A lányom allergiája miatt jobb híjján, hitelkártyára vettem egy ilyen légtisztítót:
http://www.p4c.phili..._00_pss_hun.pdf

Innen:
http://www.edigital....ito-p42341.html

Nem olyan halk mint a Daikin, nem távirányítós, nincs benne annyi és olyan szűrő, ráadásul szaga van a kifújt levegőnek. Nem büdös, csak szaga van.

Nem bírtam aludni a szaga miatt. Visszacsomagoltam a dobozba.

Holnap visszaviszem.
Csalódtam a Philipsben. Pedig erre a modelre az AC6064-re azt írja, Mindig friss levegő.
Csak nem teszik hozzá, szagosítja a lakást. Kikapcsolva is büdi, ha az ember föléhajol, és megszagolja.

A használati utasítás szerint ha hosszan nyomom a bekapcs gombot, kikapcsol. De nem. Addig kell léptetni a ventillátor fokozatok között, míg a kikapcshoz nem érek.

Ez így szar. Nem ajánlom.

Wagnerur

Wagnerur

Warezlinks Power User - A műemlék rongálása tilos!

• WPU
  • 3.874 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ezt most küldtem el a lenti e-mail címre:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A mai napon kedves feleségem megpróbálta gyermekünket ebédre invitálni az Agria Park Főzelék Mánia nevű gyorsétteremből hozott babfőzelékre.

Az az izé, melyet babfőzelék néven árultak akkor és ott még a sokat próbált gyermekünknél és a kedves feleségemnél is meglepetést okozott. A babfőzelék föld-ízű volt. Később, 16:30-körül, gyakorlatilag a teljes adagot visszavittem az üzletbe ahol is az eladó hölgy, miután közöltem a főzelék minőségével kapcsolatos észrevételem, megelégedett irányomban egy "-Nem én főztem!" mondattal.
Ez meglepett mert nem tanúsítottam a készítő személye iránt érdeklődést, az pedig végképp nem érdekelt milyen státuszt is képvisel az adott intézményben eme nő nemű lény.
Valamiért úgy éreztem, hogy a szakácsot csak illeti valamilyen jutalom ezért a csodás műért, így a főzelék maradékát a szakács kedves figyelmébe ajánlottam a lényen keresztül,  jutalma ne maradjon mégse el! A nem túl empatikus nő nemű lény  megismételte a már korábban idézett szavait (Ez az egyetlen képessége és ezért alkalmazták?) majd eltűnt a művel, valahol a mini-rengetegben egy ajtó mögött, a sarkon túl és nem is került elő következő 5 perc alatt. Jóllakott? Egészségére!
Bízom benne, sokan látogatják majd a http://www.fozelekmania.eu oldalt, ahol a helyzet magaslatán találtam a honlap karbantartóit is:

Tel.: 06-20-388-30-39

Web: www.fozelekmania.com

E-mail: [email protected]

Még a saját honlap-kezdeményük url-ét sem ismerő cégnél milyen is lehet egy szakács? Ilyen babfőzelékes.

Köszönöm a nagy élményt, a későbbiekben kímélem Önöket és nem adok több munkát a szakácsuknak, valamint ismerőseim figyelmét is felhívom eme képződményre az Agria Park első emeletén, benne a Lénnyel.

__________ _________
"A film végén hatalmas szemétkuka vár a kijáratnál, ahová bedobhatod a csomagolást. De csak akkor, ha nem maradt semmi hazavinni."

Trabi TM

Trabi TM

Warezlinks Power User

• WPU
  • 3.183 hozzászólás
  • 0 köszönet
Még jó, hogy kihagytam a nyaralás alkalmával a fenti helységet, pedig gondolkodtunk az asszonnyal, hogy valamelyik nap ott ebédelünk, de mindig elmaradt... :-)

Wagnerur

Wagnerur

Warezlinks Power User - A műemlék rongálása tilos!

• WPU
  • 3.874 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ha Eger, akkor ... irány az ajánlom téma=>  B)
"A film végén hatalmas szemétkuka vár a kijáratnál, ahová bedobhatod a csomagolást. De csak akkor, ha nem maradt semmi hazavinni."

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: Wagnerur - Dátum: 2010. augusztus 25. - 18:08

Ezt most küldtem el a lenti e-mail címre:

Tisztelt Hölgyem/Uram!

A mai napon kedves feleségem megpróbálta gyermekünket ebédre invitálni az Agria Park Főzelék Mánia nevű gyorsétteremből hozott babfőzelékre.

Az az izé, melyet babfőzelék néven árultak akkor és ott még a sokat próbált gyermekünknél és a kedves feleségemnél is meglepetést okozott. A babfőzelék föld-ízű volt. Később, 16:30-körül, gyakorlatilag a teljes adagot visszavittem az üzletbe ahol is az eladó hölgy, miután közöltem a főzelék minőségével kapcsolatos észrevételem, megelégedett irányomban egy "-Nem én főztem!" mondattal.
Ez meglepett mert nem tanúsítottam a készítő személye iránt érdeklődést, az pedig végképp nem érdekelt milyen státuszt is képvisel az adott intézményben eme nő nemű lény.
Valamiért úgy éreztem, hogy a szakácsot csak illeti valamilyen jutalom ezért a csodás műért, így a főzelék maradékát a szakács kedves figyelmébe ajánlottam a lényen keresztül,  jutalma ne maradjon mégse el! A nem túl empatikus nő nemű lény  megismételte a már korábban idézett szavait (Ez az egyetlen képessége és ezért alkalmazták?) majd eltűnt a művel, valahol a mini-rengetegben egy ajtó mögött, a sarkon túl és nem is került elő következő 5 perc alatt. Jóllakott? Egészségére!
Bízom benne, sokan látogatják majd a http://www.fozelekmania.eu oldalt, ahol a helyzet magaslatán találtam a honlap karbantartóit is:

Tel.: 06-20-388-30-39

Web: www.fozelekmania.com

E-mail: [email protected]

Még a saját honlap-kezdeményük url-ét sem ismerő cégnél milyen is lehet egy szakács? Ilyen babfőzelékes.

Köszönöm a nagy élményt, a későbbiekben kímélem Önöket és nem adok több munkát a szakácsuknak, valamint ismerőseim figyelmét is felhívom eme képződményre az Agria Park első emeletén, benne a Lénnyel.

__________ _________

a főzelékfaló(sok helyen van, ez konkrétan a ferenciek teréről származott) lencsefőzelékétől 3x f0stam 4 órán belül. amit ők főzeléknek neveznek, egyébként abból áll, hogy beleraknak egy nagy tálba kb 1/10 résznyi lencsét (van benne, csak keresni kell, szerintem konzerv), meg egy csomó étkezési (ha egyáltalán étkezési) keményítőt meg vizet osztán összekeverik.

nem is tudom, miért ettem meg (illetve próbáltam kienni belőle a lencsét), de többet nem fogok ilyen ballépést elkövetni!!!

FV-t és ÁNTSZ-t NEKIK!!!

más:
a coca-cola zero-tól (eddig 2 alkalommal próbáltam, mert kaptam termékmintát) olyan hányingerem támad, hogy csak na. mi a franc lehet benne?

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet
J.PRESS termékek: régen jók voltak, de most EGYÁLTALÁN NEM AJÁNLOM.

zokni: állítólag 90% pamut, a maradék elasztán vagy mi, de végig csiklandozza a lábamat (már a szemem is viszket, hogy baszná meg), tuti műanyag az egész szar.

gatya: átméretezték valahogy, szerintem azért, hogy spóroljanak az anyaggal ezek a faszok, és most az XXL-es gatya is kicsi rám (régebben XL-es volt a jó).

MIÉRT KELL MINDENT ELBASZNI A SPÓROLÁSSAL????!!!

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Hja, és ez mindenben. Én is csak nagyokat nézek, hogy van amiben már xxl, vagy xxxl kell nekem, mert a hülye kínaiakra van méretezve minden, pedig nem vagyok nagydarab.

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet
ráadásul a j press magyar cég... (legalábbis az volt régebben)

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: skynet - Dátum: 2010. szeptember 24. - 10:47

ráadásul a j press magyar cég... (legalábbis az volt régebben)

Gyártó cég, vagy csak forgalmazó cég?

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet
gyártó. a legnagyobb Magyarországon, de úgy látszik, a mennyiség a minőség rovására ment.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Mások tapasztalatai alapján a Players Room üzleteiben tilos vásárolni.
Szar a cucc, és ha reklamálsz elhajtanak a picsába.

Nyáron vásároltam egy cipőt a playersroom Árkádban található üzletében. Két héten belül több helyen az anyag szétszakadt, vissza is vittem az üzletbe. Kb. két hét múlva értesítettek, hogy reklamációmat nem fogadják el. Szokásos beírás a vásárlók könyvébe, majd békéltető testület. Ők érdemben segíteni nem tudtak, tanácsuk az volt, hogy ne vásároljak ott többet. KÖSZI!!!
Gondolom, állami pénzből tartJUK!!! ezt a "hivatalt" is. Jelenleg Magyarországon NINCS fogyasztóvédelem sajnos. Az üzletek kényük- kedvére károsíthatnak meg vásárlókat, akár sorozatban is! Remélem, idővel ez változni fog.
Most a következő lépésem, hogy megyek a bíróságra.

..
A Players Room mögött lévő céget már számtalanul elmeszelték, a Homáron is van róluk - hasonló cipő témában - legalább 4-5 poszt.

Gusztustalanul fittyet hánynak a fogyasztóvédelmi törvényre!!!

http://velvet.hu/tre...gyar_plazakbol/

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ami a fogyasztóvédelmet illeti, mármint azt, hogy nincs, én ne értek vele egyet. Én a másik oldalról szemlélem. Olyan hülyeségekke4l basztatnak bennünket, hogy az ember haja az égnek áll. Csak a legutóbbi esetet hozom példának. Augusztusban próbavásárlást csináltak. Egy álló ventilátor volt az áldozat. KIfizették, kaptak nyugtát utána fedték fel kilétüket. A készülék nem szerepelt a KPIR RAPEX listákon. Amit kifogásoltak a ventilátoron:
- Nincs feltüntetve a készüléken és a leírásban sem a zajkibocsátás értéke
- A készüléken 220 V üzemi feszültség van feltüntetve 230 helyett.
Természetesen jegyzőkönyv, tizenvalahány digitális fotó a termékről, csomagolásáról, leírásáról. 8 napon belül jelezzem, hogy pótoltam a hiányosságokat. Szerencsére büntetésről nem esett szó, meg azt mondta a fazon, ez nem olyan mértékű "szabálysértés" ami miatt a készüléket ki kellene venni a forgalomból. Ha valakinek kell, nyugodtan eladható. Ennek ellenére azt a szaros ventilátort bebasztam  a raktárba. Hívom az importőrt, csak fax jelentkezik többszöri próbálkozásra. Na mondom, akkor írok levelet, aztán faxon elküldöm, hogy mi a nyűgöm. Válasz csak nem akart jönni. Felhívtam  a nagykert, ahonnan kaptuk, elsoroltam a történetet. Azt mondta a cég vezetője, hogy az az importőr már megszűnt, a cég nem létezik. Nekik is korábbi beszerzésből való volt. Ha úgy gondolom, számlázzam vissza nekik és jóváírják. Így is tettem. Pár nap múlva jön a levél az NFH-tól, hogy közigazgatási eljárást indítottak. (anyátokat!) Természetesen a NFH-nak megírtuk a választ. Részben a főnökasszony, részben én fogalmaztam meg.
Leírtuk, hogy ezt a vackot nem mi gyártjuk, nem mi importáljuk, csak próbálunk talpon maradni és a szabályokat betartva folytatni a tevékenységet. De az már a vicc kategóriáját súrolja, hogy emiatt közigazgatási eljárást indítanak. Bizonyára a multiknál minden készülék rendben van és rajta van a zajkibocsátási érték. A szomszéd városban több multi is van. Végülis csak 12 km. A szóban forgó terméket kivontuk a forgalomból és a hagykernek visszaküldtük, mivel a készülék hátulján található címke pótlására az importőr megszűnése miatt nincs mód. A készülék KERMI engedélyszámmal rendelkezik. Ha ott ezekkel az adatokkal megfelelt, akkor nem értjük, miért kifogásolnak, egy érvényes engedélyjel rendelkező készüléket.
Érdekes, hogy az eset augusztus 10-én történt, 16-án válaszoltunk, de még választ nem kaptunk a levelünkre, noha a 30 nap már régen lejárt. A 30 napos határidő egyszer további 30 nappal meghosszabbítható, de eről értesítést kell küldeniük. Értesítés sem jött. Fogalmunk nincs hol tart a közigazgatási eljárás, mert se a meghosszabbításról, se a lezárásról, se a büntetésről, az égvilágon semmiről nem jött levél. Napokon belül letelik a 60 nap.
Szóval ilyen bélsár fogyasztók. Ez csak a legutolsó eset, volt több is. Egy szarházi banda, akik a boltosokat baszogatja mindenféle hülyeséggel. Szívem szerint a levélbe beleírtam volna, hogy: "mit tudnak még kitalálni? Honnan tudjam ezek után, hogy az izzókon fel kell-e tüntetni az UV sugárzási szintet, nehogy leégjen a pofája a mukinak ha sokat olvas a lámpa mellett, vagy sem. Vagy éppenséggel túl hangosan nyikorog a talicska kereke, mert annak a zajszintje is meghalad egy határértéket.
Gáncsoskodni, kersztbe tenni és milliós bírságokkal fenyegetőzni, azt tudnak. De ha segítséget kér tőlük az ember, arra nagy ívben szarnak. Én több oldalas levelet írtam nekik a jótállás értelmezésével kapcsolatban. Minden egyes kérdést példával illusztráltam. Az évek alatt nem tudtak rá választ küldeni. Ennyit róluk. A jogszabályok olyanok mint a rágógumi. Mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja. Aki nem úgy akarja mint a fogyasztóvédők, azoknak jár a több százezres büntetés. Azt persze nem lehet megtudni sehonnan, a fogyvédők vajon hogy értelmezik. Ritga gané horda, akik csak azért vannak, hogy büntessenek ha van rajtad sapka azért, ha nincs, akkor meg azért.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó