Ugrás a tartalomhoz

Megvettem, megkóstoltam/kipróbáltam, NEM AJÁNLOM!

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
298 replies to this topic

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet
"Jelenleg Magyarországon NINCS fogyasztóvédelem sajnos."

szerinted meg fogyasztóvédelmi felügyelőség az van, csak nem jó semmire.

szóval mindketten ugyanazt írtátok.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Nem. Én azt mondom, hogy van, csak a munkájukkal van baj. Minden olyan szarért a boltost veszik elő, amihez semmi köze. A példánál maradva honnan kellene nekem tudni, hogy kell zajértéket feltüntetni? Ennyi erővel azt is tudni kellene, hogy 3 óra üzemidő után hány fokra melegszik a burkolata. Különben sem az én dolgom lenne. Az meg megint csak vicces, hogy a készülékre 220 V-ot, a leírásba már 230 V-ot írnak, mintha bármilyen jelentősége is lenne. Már eleve ha az üzemi feszültség nem stimmelne, olyan dugvilla lenne rajta, amit nem tudna a 230-as konektorba dugni.
De ott volt pár évvel ezelőtt, amikor az ellenőrizték, hogy a hígítókra mi van írva. Variáltak a jogszabályon és a gyúlékony kifejezést kivették, helyette  a tűzveszélyest kellett alkalmazni. Naná, hogy itt sem stimmelt. Nekem kellett gyártani a kis cimkéket és ráragasztgatni a hígítóra, hogy nem "Nagyon gyúlékony", hanem "Fokozottan tűzveszélyes". Mint a katonaságnál, jelenteni kellett a feltárt hiányosságok megszüntetésére tett intézkedéseket. Miért nem a gyártót basztatják vele? Az ilyen szándékos gecizések miatt fogok egyszer dührohamot kapni és ámokfutásba kezdeni az ellenőrök legyilkolásával kezdve.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Macskanyelv Klasszikus Tejcsokoládé, kék dobozos. Gyártó: Karamell Snack kft.
SZAR!
Bővebben: NAGYON SZAR!

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Na kartácsak, 2 hónap alatt megszülték a ventilátor ügyét. 15000 Ft a bírság. Az indok vicces. A zajszoint a gyártó feladata lett volna, ezért nem is marasztaltak el. A hálózati feszültségen vannak fennakadva. Mert tudnunk kellett volna, hogy nem 220 V a hálózatui feszültség, hanem 230. Persze hogy tudjuk, de ki az, aki áűruátvételkor minden egyes darabot átvizslat, hogy mi van ráírva? Teljesen egyértelmű, hoigy ami hálózati árammal működik, az azzal működik. Azzal indokolták, hogy az megadott feszültség helyett magasabb feszültségre kapcsolt készülék meghibásodhat és akár anyagi kárt is okozhat. Kérdem én, ha most a 220 helyett 230-at írnak rá (mert a készüléken műszkilag az égviláégon semmit sem módosítanak az tuti) akkor már nem fog túlmelegedni? Ezek szerint a felirat dönti el, hogy hány volta készült  a készülék. Azt mondta a főnökasszoiny, nem fogja befizetni, hajtsáj be adó módjára. Egyébként meg az adószám is hibásan van feltüntetve, egy szám sem stimmel belőle. Kurvára odafigyelnek. Ez megint csak arra ment ki, hogy megbüntetnek 15000-re, mert ez biztos összeg nekik. Fellebbezni 5000-ért lehet, de úgyis ugyanezt a döntést fogják meghozni, tehát nekik a 15 úgyis bemegy. Éppen ezért úgy vannak vele, nem fog fellebbezni senki. Lehet, de hogy a főnökasszony országos botrányt akar csinálni az ügyből, az tuti. Már hetekkel ezelőtt megfogalmazta a történéseket, amiket majd néhány illetékes helyre el akar juttni, többek között a Kuruc.infonak is, hogy lássák, mennyire vállalkozóbarát az állam.
Az meg már csak hab a tortán, hogy Bács-Kiskun megyét emlegetnek, közben Szegedről küldik a levelet.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Hehe, lehet fejek hullnak porba az ügy miatt. Faxon átküldtük az irományukat a volt könyvelőnek. Éppen tegnap volt hatalmas összeröffenés fogyasztóvédelmileg a megyei közgyűlésen. Ott volt a hatóság főigazgatója is. A könyvelő ismertette vele az esetet. (hozzáteszem, az egész slep ott volt, tehát akik kint voltak ellenőrizni, aki megírta a határozatot, szóval mindenki) A főnökasszony a levél szélére megjegyzéseket, kommenteket fűzött, úgy lett elküldve a fax. Az előadás végén a főigazgató elkérte a faxot a könyvelőtől. Nagy cirkusz lesz belőle, lehet még kirúgás is lesz. Azt mondta, nem kell kifizetni a 15 rugót. A főnökasszony az 5000 fellebbezési díjat sem hajlandó kifizetni. Az esetet szőröstől bőröstől az egyik országos érdekvédelmi lapnak is megküldi, had olvassa az egész ország, hogy milyen túlkapások folynak.  [icon_twisted.gif]

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Hehe, akkor ezt beszívták a köcsögök.

Wagnerur

Wagnerur

Warezlinks Power User - A műemlék rongálása tilos!

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.874 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ilyen termékeket egyszerűen lefoglalnám, ne lehessen forgalmazni ... míg az ellenkezője nem bizonyosodik be. Ha mégsem lehet forgalmazni, bezúzni mindet, ha forgalmazható, a fogyvédők fizetik a kiesett hasznot is.
"A film végén hatalmas szemétkuka vár a kijáratnál, ahová bedobhatod a csomagolást. De csak akkor, ha nem maradt semmi hazavinni."

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
A bökkenő ott volt, hogy a készülék nem szerepelt a KPIR RAPEX listán, tehát le nem foglalhatták. Sőt, azt mondta a fazon, hogy egy nem olyan mérvű hiba, ami miatt ne lenne eladható, ha valakinek kell. Ennek ellenére én bevágtam a raktárba, nem forgalmazzuk tovább. EZen a szaros 10 V-on rugóznak, hogy túlémelegszik, meg zárlat, tűz és miegyéb keletkezik. DE közben az nem számít, hogy az 1995 november 1 előtt forgalmazott készülékek is vígan üzemelnek 230-ról, nem keletkezett tűz, anyagi kár amiatt, hogy 10 V-al magasabb feszültségről vannak üzemeltetve.
Hülyék ezek, egyértelműen arra megy ki a játék, hogy minél több büntetést beszedjenek. Amiben egyébként érdekeltek uis, mivel a bevétel egy részét a saját működésük fedezésére használhatják. Minél több a büntetés, annál több pénz marad náluk. Szeptember 1-én ezt módosította a kormány, de majd január 1-én lép életbe. A bírságból befolyó összegeket közvetlenül nem használhatják működésük fedezésére.
El vagyunk rá készülve, hofgy az eset miatt rendszeresen fognak most má baszogatni minklet, de nem érdekel. Majd az is nagy nyilvánosságot fog kapni azzal együtt, hogy egyértelműen előadjuk, hogy ez bosszú hadjárat a korábbi elmarasztalásukért, amiért túlkapást műveltek. Ha harc, hát legyen harc. Sok esetben anagy nyilvánosság erősebb fegyver mint a bíróság.
Amúgy éppen ma jött egy mail az egyik nagykertől, hogy a fogyvédők szívóznak garanciás készülékes próbavásárláskor. Az egyik üzletet 100000 Ft-ra büntették meg, mert azt mondta, hogy jótállási idő után ha javíttatni akarja  a készüléket, ne a boltba vigyék, hanem közvetlenül a szervizbe. Már ez is vicc, hogy emiatt ekkora bírságot kiszabnak. JOgászok utána kutattak a dolognak és bizony amire a fogyvédők hivatkoznak, nem állja meg a helyét. DEE mit tud csinálni a boltos? Pereskedni a bíróságon. A nagyker hónapokkal ezelőtt pontokba szedve kérdéseket intézett a fogyvédőkhöz, hogy közérthetően, a jogszabályokkal teletűzdelt magyarázatok helyett egyszerű polgárok által is megérthető módon válaszoljank a feltett kérdésekre, hogy a vitákat elkerüljék a boltos, a vásárlók és a fogyasztóvédők között. Erre mit csináltak a fogyvédők? Semmit. Többszöri telefonálás és levélváltás után 3 hónap múlva végre méltóztattak a kérdésekre választ adni, de legelőször leszögezték, hogy egy konkrét vitás esetben az általuk adott magyarázatokat a bíróságon nem lehet felhasználni. Már ez is vicces. Tulajdonképpen nem vállalják a felelősséget a saját maguk által leírtakért. Én is írtam hasonló témában levelt, példával illusztráltam a különféle felvetett problémákat szintén a jótállással kapcsolatban (ez a témi mindig gázos volt, mindenki úgy értelmezte ahogy akarta, akárcsak manapság. Semmit nem tettek az egyértelműség érdekében) választ én sem kaptam. Tehát úgy néz ki, hogy ha valaki, pontosabban a kereskedő tanácsért fordul hozzájuk, azt nem adnak, nehogy ugyanúgy értelmeze a kereskedő a jogszabáklyt mint ahogy ők, mert akkor nem tudnak büntetni. Olyan a dolog, hogy vannak szabályok, amik többféle képpen értelmezhetők, de illetékestől nem lehet megtudni konkrétan hogy is van, hogy tudjanak büntetni. Erre azt mondom, az ilyen szarházi banda elmehet a jó kurva anyjába és igenis megérdemlik, hogy pellengérre állítsák őket, esetleg egy-két személyt lapátra is tegyenek. Én úgy gondolom, ha egy hatósághoz fordulok egy kérdéssel kapcsolatban, akkor kutya kötelességük partnerként kezelni és a segítséget megadni. Nem azért vannak fent a mgas pulpituson, hogy iylen hülyeségek miatt végig büntessék a kis üzleteket, míg a multikhoz hozzá sem szólnak. Éppen nem régen volt, hogy egy tüzépest azért büntettek meg szintén 100 ezerre, mert a disznóakol ajtóhoz nem volt használati útmutató. Könyörgöm, ezt a kockafejűséget hagyjuk már abba! Akolajtóhoz használati útmutató?
Egyébként az emlegetett nagyker azt is írta a levélben, hogy több esetben bebizonyosodott, hogy a fogyvédők kihasználják az üzletek jogban járatlanságát és oktalanul is büntetnek. Persze hogy ugranak, ha egy vevő elkezd panaszos levelet írni. Már akkor eldőlt a boltos sorsa, hogy fizetni fog, de keményen.

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: Wagnerur - Dátum: 2010. október 13. - 18:44

Ilyen termékeket egyszerűen lefoglalnám, ne lehessen forgalmazni ... míg az ellenkezője nem bizonyosodik be. Ha mégsem lehet forgalmazni, bezúzni mindet, ha forgalmazható, a fogyvédők fizetik a kiesett hasznot is.

az mennyi is lenne pontosan?

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Azt sem lehet pontosan meghatározni, mint ahogy azt sem, hogy hány ember életét "veszélyeztettük" a ventilátorral. :)

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
A nyáron vettem egy akciós Merrell cipőt a Decathlonban.
Félárasított, két év garanciával, iszonyat könnyű és kényelmes cipő volt.
Kb. 1 hónapja elkezdett a jobb lábamon lépés közben recsegő-nyikorgó hangot adni. Mindegy hogy min mentem vele.
Már nagyon kezdett elegem lenni belőlle.

Na ma visszavittem a Decathlonba, a blokkal együtt. Megmutattam mi a baja, nem szaroltak egy cseppet sem.
Mivel olyan cipő nem volt már a méretemben, ezért árban adtak egy másikat. Nem Merrell, hanem a saját márkájukat a Quechua vagy mit. 2év gari, kényelmes, és még pénzt is adtak vissza, mert ez olcsóbb cipő volt.

Szóval mivel a Merrell szandállal is szívtam már (kijött a talpból a textil rész), így a Merrell-t nem ajánlom.
De a Decathlont nagyon ajánlom!

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Nem én vettem, de más se vegye:
http://www.hirado.hu...rt_nyert_a.aspx
A Fővárosi Bíróság ítélete kimondja: a magazin a „Hogyan került arzén az ásványvizekbe?” című cikkben valós tényeket írt, az Auchan Magyarország Kft. által sérelmezett cikk részletei szövegkörnyezetükben objektíven közölték a valós tényeket

A magazin munkatársai 2009 decemberében és idén márciusban az Auchan áruházakban vásárolt Auchan Super Aqua ásványvizekben a határértéket kétszeresen meghaladó mennyiségű mérgező arzént és higanyt is találtak. Ezeket az értékeket több akreditált laboratóriumban is megmérték.  A mérések hitelességét igazságügyi élelmiszerbiztonsági szakértő is igazolta. Ugyanakkor az Auchan saját előírásait is megszegve nem tud hiteles mérési eredményeket bemutatni arról, hogy az ásványvizek árusításának kezdetekor, 2009-ben megmérte volna a vizek összetételét. Az Auchan ezzel szemben a magazin hiteles mérési eredményeit kétségbe vonta, és több pert is indított az IPM ellen, sőt a nyilvánosságra hozott eredmények tudatában tovább folytatta a rossz minőségű, mérgező termék árusítását.

A bíróság megállapította, hogy a magazin nem állított valótlant azzal, hogy az Auchan Magyarország Kft. illetve beszállítója felrúgva  a jogszabályi előírásokat nem az engedély szerinti kútból (K-388 sz. kút) nyeri a természetes ásványvizet, hanem valószínűleg egy arzénnal szennyezett, esetleg egy olyan felszíni kútból, amely közel fekszik egy arzénnal szennyezett kúthoz. Ezzel az Auchan komoly veszélynek tette ki vásárlóit.

Az Auchant képviselő ügyvédek és jogtanácsosok serege a tárgyaláson agresszivitásukkal olyan messzire mentek, hogy a tárgyalást vezető bírónőnek figyelmeztetnie kellett őket.
A rendőrség tovább folytatja a nyomozást az Auchan üzleteiben forgalomba hozott rossz minőségű, mérgező termék ügyében.

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Azt a vízzel mi lesz, ugyanúgy árulják tovább? Gondolom egy pármilliós bírsággal le lesz tudva. Ennyit a multikról.
Nálunk a szegedi csapvíz is állítólag a határérték felett tartalmaz vagy tartalmazott arzént, nem tudom. Így merj ásványvizet inni. Ebben a gané országban mindent el lehet adni, ezek szerint még laborvizsgálat sem kell.

Vendég_skynet_

Vendég_skynet_
  • Vendég
  • köszönet
megint igaz a mondás: olcsó húsnak híg a leve. sose veszek sajátmárkás (auchan, tesco, stb) ásványvizet, sőt sajátmárkás terméket se nagyon.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Ezt az energiatakarékos izzót kb 1éve vettem a praktikerben. Ha jól emlékszem.
Nem szabad ilyet venni!
Gyenge, lassan éri el a  fényerejét, és olyan büdöset csinált a szobában, hogy már dobom is kifele. Gondolom valami elöregedett benne, és szökik valamilyen gáz. Ugyanis jó fél évig nem volt használva. Csak mostanában vettem elő.

Csatolt fájl  DSC01422.JPG   245,43K   1 Letöltések:

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Nem vettem...
http://zoldvalasz.hu/node/343
A Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatal újabb mérgezett élelmiszert foglalt le, konkrétan több mint 20 tonna almát. A Rauch Hungária a Happy Day nevű almalevét mérgezett gyümölcsből készítette. A méreg többszörösen túllépi a megengedett mennyiséget

-------------
Persze a reklámok szerint ők aztán hűdeminőségiek!

pakk

pakk

A csudálatos pakkembör

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 8.571 hozzászólás
  • 1 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2010. november 25. - 21:18

Ezt az energiatakarékos izzót kb 1éve vettem a praktikerben. Ha jól emlékszem.
Nem szabad ilyet venni!
Gyenge, lassan éri el a  fényerejét, és olyan büdöset csinált a szobában, hogy már dobom is kifele. Gondolom valami elöregedett benne, és szökik valamilyen gáz. Ugyanis jó fél évig nem volt használva. Csak mostanában vettem elő.

Csatolmány DSC01422.JPG

Ez milyen márka?
Csak mert külalakilag hasonlót vettek anyámék.

kép

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Olyan noname.
Az van csak ráírva, amit láthatsz.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Tegnap én is beraktam egy OBI-ban vásárolt 300 Ft-os szart. Kereken 2 másodpercig bírta, utána kampec. Na ennyit az olcsó kompakt izzókról.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Remélem visszavitted.

Gondolom az is kínábol hozott féldolláros szar. Vagy mégolcsóbb. Jelentősen hulámző minőséggel.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Nem vittem vissza, mert már több mint 1 éve lett véve. Garancia meg 60 NAP! Ez a nem mindegy. Ami izzók nálunk vannak, azokra 1 év van. Na nem is 300 Ft, hanem 710-től felfelé, de legalább működnek.

pakk

pakk

A csudálatos pakkembör

• V.I.P.
  • 8.571 hozzászólás
  • 1 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: CineDOG - Dátum: 2010. december 27. - 19:15

Olyan noname.
Az van csak ráírva, amit láthatsz.

LandLite (vagy valmi ilyesmi) a neve amit anyám vett. E14-es menettel.

kép

motorola

motorola

Feltörekvő

• Tag
  • PipaPipaPipa
  • 68 hozzászólás
  • 0 köszönet
Győrben az egyik Fornetti üzletben rendeltem beiglit, azt hittem "házi készítésű" lesz, de valahonnan Szabolcsból szállítják, s bizony a bolti minőséget sem nagyon üti. Most először csalódtam ebben az üzletben, ezt mindenképpen hozzátenném. Valamint: a beigli csak tényleg házilag készítve jó!

pakk

pakk

A csudálatos pakkembör

• V.I.P.
  • 8.571 hozzászólás
  • 1 köszönet
Szerintem ott hibáztál, hogy beiglit kértél és nem bejglit :)

Bocs, de nem hagyhattam ki.  [xmas_lol2.gif][xmas_lol2.gif]

kép

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: motorola - Dátum: 2010. december 29. - 15:30

Győrben az egyik Fornetti üzletben rendeltem beiglit, azt hittem "házi készítésű" lesz, de valahonnan Szabolcsból szállítják, s bizony a bolti minőséget sem nagyon üti. Most először csalódtam ebben az üzletben, ezt mindenképpen hozzátenném. Valamint: a beigli csak tényleg házilag készítve jó!

A Fornettitől semmit. Max amit ott sütnek ki fagyasztottból.

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Digitális kulcstartó.
Az, amibe pár kis képet lehet tölteni, és az 1.5"-os kijelzőn nézheted.
Nem tudom másnál hogy működik, nekem a hozzáadott cstalakozóval csak töltött, egy külön kábellel már képeket is lehetett rátölteni, de az az bizonyos akkuja kurvagyenge. Bekapcsolva 10perc, kikapcsolva 3 óra. Kábé.
Esetemben konkrétan erről van szó:
http://www.dealextre...ls.dx/sku.39220

Nagyon jól néz ki, a kijelzője is baba, de az akku szar.
Az Auchanban írtó gagyi kinézetűt árulnak 3000-ért. Az lehet tovább bírja?

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ez ugyan nem áru, hanme szolgáltatás, de akkor is ide kívánkozik.
A Soul-Dream Bt-hez küldtem javításra egy telefon alközpontot. Kétszer kellett elpostáznom, meert az első csomagot visszahozta a posta, hogy nem találja a címzettet. Azt a címet írtam, ami a honlapjukon szerepel. Többszöri ígérgetés után, hogy ekkor meg akkor küldik  a javított készüléket, kiderült a harmadik telefonálás után, hogy még "tesztelik", de akkor küldik a futárral. Hétfőn megjött, ugyanazokkal a hibákkal, amik miatt elküldtem, de azért 4700 Ft anyag és 1000 Ft szerelési +szállítási díjat legomboltak rólam. Nem ajánlom senkinek őket, engem folyamatosan szívattak. Most írtam nekik mailt, nem tudom mi lesz rá a reakció. De elgondolkodtató, hogy megint postázzam-e. A javítás és a postaköltségek már annyira rúgnak, amennyiért vettem.

Megjött a válasz:

A készülék javítása a fellelt hibákat érinti, mégpedig, fővonali kártya
javítás, tárcsahang frekvencia átállítása 440Hz-ről 350Hz-re, a
beemelési probléma miatt.
A tárcsás készülék nem alkalmas elektronikus alközponti üzemre, nem is
tudom miért gondolja annak használatát.

Eddig sem és ezek után sem számolunk fel javítási díjat el nem végzett
munka után, Önnel sem teszünk kivételt.

Erre az én válaszom:

Tisztelt Szerviz!

A beemelési probléma meg a kisebbik baj. Tárcsás készüléket nem akarok használni. De a probléma Trifon 210-es készülékkel is fennáll. Mint írtam, nem is ez a fő baj, mert ettől használható. Nagyobb baj az, hogy továbbra is úgy zúg pár óra múlva, hogy az túlmegy a kellemetlen határán. Ez volt a fő probléma és éppen ennek nem csináltak semmit. Azt már kitapasztaltam, mikor zúg, fejjel lefelé fordítom, akkor 1 perc alatt elhalkul a zúgás. De pár óra múlva ismét kezdődik. Visszafordítom, utána megint elhalkul, de néhány óra múlva fokozatosan erősödve ismét megjelenik a zavaró zúgás. Erre biztos Azt mondja, ilyen hiba nincs. Pedig van. Ez akkor is megvan ha telefonvonal nincs csatlakoztatva, csak egy telefon van valamelyik melléken. Az meg nem megoldás hogy 2-3 óránként forgatom.

Tehát a leírtakból is látszik, hogy a tárcsahangot lejjebb vitték azért, hogy beemelési probléma ne legyen. Csakhogy: Ha egyszer a központ nem alkalmas tárcsás telefonhoz, miért kellett lejjebb vinni a frekvenciát. Meg úgy egyébként a tárcsahang frekvenciáűjának mi köze a problémához. De ez nem is érdekes annyira, mert ettől használható a központ. A zúgás az, ami majdhogynem elviselhetetlenné teszi a telefonálást, főleg ha hosszabb idejű. Éppen ezt a problémát nem orvosolták. Szóval az én szememben teljesen hiteltelenné vált ez a vállalkozás. Tuti nem veszek tőlük semmit, de javításra sem küldök oda többet semmit. Ha végképp nem boldogulk, belevágom a kukába ezt a szart és kész.

pakk

pakk

A csudálatos pakkembör

• V.I.P.
  • 8.571 hozzászólás
  • 1 köszönet
Inkább add el.

kép

Vendég_CineDOG_

Vendég_CineDOG_
  • Vendég
  • köszönet
Az Auchanban volt ilyen műszaki cucc hulladékgyűjtő, a román cigányok nyakig benne voltak, és egy halom telefont guberáltak ki nagy vigyorogva.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Még megpróbálom a tápegységében a kondikat kicserélni. Egyedül azokban van némi folyékony halmazállapotú anyag. Most délben is csak megkocogtattam és elhallgatott a zúgás. Szerintem a pumpatápjából jut be a zavar. Ha a kondicsere sem sikerül, akkor kivágom a picsába. Még 8 kondit be kell szereznem, kettőt találtam itthon megfelelő értékben.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó