Ugrás a tartalomhoz

Magyar fileserver ( nem data.hu )Hazai fileseverek

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
4 replies to this topic

datamaster

datamaster

Téma moderátor

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 437 hozzászólás
  • 0 köszönet
Tud valaki esetleg még hazai jól működő fileserver-t ?
( A datán kivűl )
-  -  -   - !  CSAK DATA.HU  TARTALOM !  -   -  - -
-----------kép----------
^ Linkjeim áthelyezése másolása tilos ^- -  
- - - - - - - - -  DATA MASTER ®   - -  - -  -  -
.  °  Gyors letöltést és Kellemes Játékot *...
----------------------------------------------------------
A data.hu hibájából hiányozhatnak a feltöltésekből
részek !  Mindenkit kérek ezt  PÜ-ben jelezze nekem !

aNoNyMouS

aNoNyMouS

••• Tulajdonos •••

• Adminisztrátor
  • 826 hozzászólás
  • 105 köszönet
A data.hu-n kívül nem igazán hallottam megbízható tárhelyről. Van 1-2 más magyar tárhely, de úgy gondolom, hasonlóan tiszavirág életű lesz, mint anno az addat.hu volt. Jelenleg az osztott.com és a linkget.net, ahová tölt egy-két ember...

monte

monte

Feltörekvő

• Tag
  • PipaPipaPipa
  • 57 hozzászólás
  • 22 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: aNoNyMouS - Dátum: 2018. január 17. - 00:56

A data.hu-n kívül nem igazán hallottam megbízható tárhelyről. Van 1-2 más magyar tárhely, de úgy gondolom, hasonlóan tiszavirág életű lesz, mint anno az addat.hu volt. Jelenleg az osztott.com és a linkget.net, ahová tölt egy-két ember...

hali
2016 től vagyok feltöltő nem nagy nincs sok feltöltés. 2016 év végétől gyakorlatilag ugyan azokat a fájlokat tettem vissza datahura mert folyamatosan letörlétk amit feltettem pedig kifitzettm a prémiumot. írtam nekik kérdeztem miért törlik egy soros választ kaptam hogy szervek jelentik. és akkor év elején abbahagytam a feltöltést mert már nem látam ilyenek az értelmét hogy felteszem két nap múlva már nem lehet elérni. osztott tárhelyet is használtam talán egy hónapig :D de az inkább vicc volt. egy másik oldalon halottam a linkgetről nem -írom ide hol- elkeszdtem oda feltölteni. nyáróta töltők oda fel. azóta vettem prémiumot is. egy zenei albumot törötlek és jelenleg több mint 400 giga a feltöltésem nálluk. igen volt amikor lelassultak de inkáb legyen a lassulás mint a kétnaponta törlések. ingyenesben töltök fel sokmindent ami anyit jeletn hogy feldarobolom 690 megára és úgy töltök fel. bárki letöltheti ingyen. ritkán vagy nagyon nagy fájl esetében nem darabolok.
Én úgy gondolom ha letöltő vagyok akkro mindegy kinek fizetem be a prémium díjját de ha feltöltő vagyok akkor inkább fizetem be olyannak aki nem néz hülyének és nem dobja a kukába kétnaponta a feltöltéseim.
Nem védem ezt a tárhelyt az írásom nem ajánlás nem reklám nem hirdetés csak tapasztalat!

Vendég_Greendoki_

Vendég_Greendoki_
  • Vendég
  • köszönet
https://linkget.net

aNoNyMouS

aNoNyMouS

••• Tulajdonos •••

• Adminisztrátor
  • 826 hozzászólás
  • 105 köszönet
Nos, egy év távlatában azt hiszem, bejött a "jóslatom". Se a linkget, se az osztott oldal nem működik már. Lehet szidni a datát, de lássuk be, nincs másik stabil magyar tárhely szolgáltató...

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó