Ugrás a tartalomhoz

Weboldal készítés - Mivel, Kivel, Hogyan...Kötetlen beszélgetés, segítségkérés, tanácsadás...

• Nem indíthatsz új témát
  • Hozzászólás írásához be kell jelentkezni!
101 replies to this topic

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Köszi ez tényleg sokat segített. Ezt a részt még meg kell tanulnom. De legalább már sejtésem van róla. Szóval a sorrend a következő lenne domain vásárlás, weblap feltöltés, majd kereső optimalizálás. Kérdés minden keresőre külön kell optimalizálni, vagy ha google megvan a többi elterjedt kereső motor is talál? A szoftveres ill. gpu terhelési részt teljesen értem.

Szerkesztve magyar67 által: 2010. augusztus 31. - 09:46

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Megvallom, a többivel nem nagyon foglalkoztam, a világ usereinek 85%-a Google-t használ, ezért elég az is. A Yahoo lassan a Google-é lesz teljesen, a Bing meg úgy szar ahogy van, a többi meg nem jelentős.
Domaint sem kell pénzért venni, van ingyen is. a co.cc teljesen megfelel a célnak, manapság már úgysem a web cím alapján keresnek, ha meg igen, akkor meg nem keres, hanem beírja a címet. Itt megtalálod
Tárhelynek meg javaslom a Wilson által igen helyesen az első helyre tett 000webhost-ot, nekem egy éve van ott a weboldalam, és semmi problémám nincs vele. Egyetlen egyet kivéve: Nem szeretik a levelezést. Háromnál több emailt nem küldhetsz a szerverről, mert letiltanak. Különben mindenben olyan, mint egy fizetős, és reklám mentes. Tehát nagy forgalmú fórumot nem érdemes rá telepíteni, de weboldalnak tökéletes. Amúgy meg a levelezést is meg lehet oldani az oldalról a gmail-el, aminek több előnye is van: Nem azt a szervert használja ahol a tárhelyed van, és mivel google termék, a kereső is szereti....

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Meg csináltam a co.cc domain reg-et + a webhost-ot. Most ezt látom
Your website is up and running!

Website fgs-design.co.cc has been successfully installed on server.
Please delete file "default.php" from public_html folder and upload your website by using FTP or web based File Manager.

- Your account information can be found on http://members.000webhost.com/
- If you need help, please check our forums and and FAQ List.
- Please review our Terms Of Service to see what is not allowed to upload.

If you are going to violate our TOS, please read this text until it's not too late!
Do not waste your time with 000webhost.com, if you are going to upload any illegal website here! All content is manually reviewed by humans, so if we will detect anything illegal, your account will be terminated. So don't waste your time in promoting your scams, hacking websites, or anything else malicious - your account will be terminated in 5 minutes after we will receive first abuse report or anything abusive will be detected by our staff. We also report all illegal activity to the local and international authorities.

Below you can see your current files in public_html folder.
File
Size
Last Modified
default.phpdefault.php 8KB Aug 31 2010 05:56:50 AM

Lefordítottam de hogyan tovább?

Szerkesztve magyar67 által: 2010. augusztus 31. - 14:16

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
A linket hiába tetted ki, nem tudok belépni helyetted... :D
Szóval: Ha belépsz a tárhelyedre a 000webhost-on, ott megtalálod az FTP-hez szükséges tudnivalókat. Megnyitsz egy FTP klienst (TotalCommander, Filezilla...) és ott megadod az adatokat, majd fellépsz FTP-is a tárhelyedre. Ott látnod kell egy public_html mappát, abba kell feltöltened egy tartalomkezelő rendszert, vagy a saját weblapodat. Ha ez is megvan, akkor egyszerűen beírod a böngészőbe a saját webcímedet, és voilá..... Ha CMS-t töltesz fel, akkor az adott tartalomkezelő installja jelenik meg, ezt értelemszerűen végig kell vinni, nem gáz a java magyarul van, de kell, mert nem mindegyik ismeri fel az adatbázist, illetve saját adatokat kell megadni. Ha saját weblapot töltesz fel, akkor nincs sok tennivalód, az index.html, vagy php megteszi a dolgát. A public_html mappáján kívül ne csinálj semmit, azon kívülre ne másolj, ne törölj, mert elérhetetlen lesz a tárhelyed. Csak a mappában dolgozz....

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Bocs de lemaradt a lényeg az én hibám!
Mint írtam készítettem egy flash oldalt a selteco-val sfd formátum felrakom index of és csupa betű meg karakter jelenik meg.

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Ha hazai ügyfélkörnek szánod az oldalt, akkor egy .hu-s domain vásárlása ajánlott, amit tulajdonképpen befektetésnek is be lehet tudni.
Ahogy olvastam szerintem nem tartasz még ott, de feltételezem, hogy majd nem a 000webhost által adott domain-t fogod használni, ezért a használni kívánt domain-t fel kell venni a tárhely domain kezelőjében az Ad-don Domain (vagy valami hasonló) menüpont alatt. Ott beírod a I want to host my own domain-hez a domain-t majd a jelszót, a harmadik subdomain mezőt töröld ki. Ekkor, ha minden igaz a List Accounts tab alatt létrejött egy új hozzáférés a megadott domain nevével, és a go to cpanel-en éred el az ahhoz a domain-hez tartozó adatokat. Így az ftp kapcsolódáshoz is az ott szerepelő adatokat kell megadnod, tehát az eredeti hozzáférés nem lesz jó, az csak a szolgáltató által adott domain-hez használható.
Ha ez megvan, akkor a co.cc-n is be kell állítanod a domain névszervereit.
Itt a namserver 1 és nameserver 2 mezőbe ezeket kell beírnod:
ns01.000webhost.com
ns02.000webhost.com
De biztos ami biztos, a View Account Details alatt nézd meg, hogy ezek a nameserver-ek szerepelnek-e.
A beállításra max 48 órát kell várni, de általában pár órán belül átáll. Ennek az a lényege, hogy a beírt url-re, a co.cc domain-kezelőjében megadott szolgáltatós névszerverek által, a szolgáltatónál felvett domain alatt tárolt weboldal fog bejönni.
Az átállást legkönnyebben úgy tudod leellenőrizni, hogy feltöltesz egy akármilyen tartalmú index.html fájlt a co.cc-s ftp-n a public_html mappába, és ha az megjelenik, akkor már elérhető a domain a 000webhost-nál.

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Ja most néztem, ezen már túl vagy. :)
Az sfd szerintem a selteco saját projekt fájlja. Valami böngésző által is emészthető formátumban próbáld meg menteni, és azt feltölteni, tehát ne a projektet mentsd, mert azt csak a selteco tudja megnyitni.

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Köszi! Minden kezdet nehéz!  [eusa_wall.gif]

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Azt hiszem végleg megértettem a flash problémákat. Mutassatok nekem a Selteco-hoz hasonló magyar weblap készítő progikat kezdek mindent előröl.

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
A flashez sajnos nem értek.... A másikhoz sem nagyon, de ehhez aztán egyáltalán.
http://warezlinks.eu...6-a4desk-flash/
Nézz körül a fórumon.. ITT !

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Magával a flash alapú tervezéssel végeztem lehet hogy nem fogalmaztam elég érthetően. Egy olyan magyar nyelvű programot keresek ami ha jól tudom  WYSIWYG az az látod hogy mit csinál és nem kell gépelgetni és a kezelő felület hasonlít a Selteco-hoz. Nagyon sok szoftvert már megnéztem. Gondoltam tudtok ajánlani valami egyszerűt.

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Ami hirtelen eszembe jut:

Adobe Dreamweaver
Microsoft Frontpage
WYSIWYG Web Builder

A DW lenne a legmegfelelőbb, de szerintem annak nincs honosítása, a Frontpage-nek viszont úgy tudom van.

Végül miért hanyagolod a flash-t?

jolly

jolly

Jollyminátor

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 2.229 hozzászólás
  • 2 köszönet
Két, szerintem nagyon jó kis progit tudok ajánlani:
Artisteer - Vizuális szerkesztő, tök egyszerű, ráadásul portable, itt:
http://warezlinks.eu...tion-v24025435/

vagy Xara web designer, sablonokkal, ugyancsak vizuális szerkesztő, minden értelemszerű benne.
http://warezlinks.eu...2008-templates/

IGAZ, egyik sem magyar, de jobban boldogulnál velük mint mondjuk egy dreamweaver-rel.

Jó munkát.

kép

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Az indexelés és a lassú megjelenés miatt hagytam fel a teljes flash alapú site-al. Ebben profi segítőt sem találtam. A magyar nyelvet nem csak a gyenge angol tudásom miatt szeretném. Ez kicsit elvi kérdés. Nagyon idegesít,hogy már minden nyelv elterjedtebb mint a mi anyanyelvünk. Sokszor olvasom ,hogy multilang és pont Magyar nincs. (Európa közepén...)
Adobe termékek valamiért riasztanak biztos mert CorelDRAW-t használok lassan 20 éve.

Meg nézem ezeket is de amit szeretnék: Ha beillesztek egy flash-t az oldalra lássam is kezelő felületen mint a grafikai programokkal lehessen pakolgatni széthúzni összerakni ezért tetszett a selteco is így kezdtem el a flash-t. Igazából a program nagyon jó de én azt hittem rögtön automatikusan html+flash-re konvertál. Így tegnap mikor felraktam az oldalra fehér lap index of majd alatta az oldal neve és oda klikk és csak ezután kezdet betölteni. Nagyon lassan pedig nem raktam fel 5mb.

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Szerintem próbáld ki a Frontpage-t. Ez biztos tud Magyarul is. Van neki kód és grafikus nézete is.
Ennél egyszerűbb megoldás nem nagyon létezik.

Idézet

Elrendezéstáblázatok és -cellák:     Elrendezéstáblázatok és elrendezéscellák alkalmazásával kialakíthatja a weblaptartalom keretszerkezetét. Automatikusan létrehozhat professzionális grafikus effektusokat, például lekerekített sarkokat és árnyékokat. Az elrendezéscellák tartalmazhatnak szöveget, képeket, kijelzőket, Macromedia Flash alapú tartalmakat és más elemeket.

Így a külön elkészített flash fájlokat is be tudod fogd-vidd módszerrel illeszteni az oldalba.
A millió számra fellelhető kész template-ekben nem gondolkodtál még? Azokat is át lehet szerkeszteni az igénynek megfelelően, csak az elemeket kell kicserélni és a fordítást megcsinálni. Ezek a sablonok többnyire követik is a szabványokat, nem kell a böngészőfüggetlen megjelenéssel sem foglalkozni. Az a legnagyobb hátulütőjük az ilyen WYSIWYG szerkesztőknek, hogy nem minden esetben valid a generált kód, szemetes, nem elég átlátható, stb. Én javaslom, hogy nézz szét a sablonok között is, hátha találsz neked megfelelőt.

Ha elriaszt az Adobe, akkor nevezzük Macromedia-nak. :) Az Adobe Dreamweaver-t és az Adobe Flash-t lehetne nevezni szülőnek is, a többi próbálkozás csak utánzat. De tény, hogy elég sok ideig tart megtanulni ezeket, annyi idő alatt profin ki lehet használni egy WYSIWYG editort is. Bizonyos kompromisszumok között jól használhatók azért ezek is.

Árpy

Árpy

дrπ

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.799 hozzászólás
  • 2 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: apeszos - Dátum: 2010. augusztus 31. - 09:57

A Yahoo lassan a Google-é lesz teljesen, a Bing meg úgy szar ahogy van, a többi meg nem jelentős.
Nem kötekedésképp, de a jahú a M$-é ;)

Guglinek pedig "csak" 71%-os a részesedése világszinten.

Idézet

Rank   Search Engine   Searches
1.

www.google.com
71.78%
2.

search.yahoo.com
14.28%
3.

www.bing.com
9.73%
4.

www.ask.com
2.25%
5.

www.aolsearch.com
1.19%

[sm_frech30.gif]

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Oké, tévedtem pár százalékot, akkor azt mondom, hogy "jelentős, piacvezető" :P..... A Yahoo-ról lemaradtam az elején, akkor még a gugli akarta.... Az öreg Billi közbe szólt, legyen mivel felturbózni a szar Bing-jét....

magyar67

Idézet

Az indexelés és a lassú megjelenés miatt hagytam fel a teljes flash  alapú site-al. Ebben profi segítőt sem találtam. A magyar nyelvet nem  csak a gyenge angol tudásom miatt szeretném. Ez kicsit elvi kérdés.  Nagyon idegesít,hogy már minden nyelv elterjedtebb mint a mi  anyanyelvünk. Sokszor olvasom ,hogy multilang és pont Magyar nincs.  (Európa közepén...)
Adobe termékek valamiért riasztanak biztos mert CorelDRAW-t használok lassan 20 éve.

Meg nézem ezeket is de amit szeretnék: Ha beillesztek egy flash-t az  oldalra lássam is kezelő felületen mint a grafikai programokkal lehessen  pakolgatni széthúzni összerakni ezért tetszett a selteco is így kezdtem  el a flash-t. Igazából a program nagyon jó de én azt hittem rögtön  automatikusan html+flash-re konvertál. Így tegnap mikor felraktam az  oldalra fehér lap index of majd alatta az oldal neve és oda klikk és  csak ezután kezdet betölteni. Nagyon lassan pedig nem raktam fel 5mb.         
Szerintem próbálkozz egy CMS-el. Magyar nyelvűek, belső szerkesztővel (WYSIWYG) rendelkeznek, ezer és egy sablon van hozzájuk, amiket úgy szerkeszthetsz át, ahogy csak akarod. Simán tudsz flash-t beilleszteni, flash menüket készíteni, tetszetősek is....

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
A lényeg...

Teljesen az elejétől kívántam megtanulni a weblap szerkesztést. [icon_study.gif]  Kicsit beleszaladtam a flash-be mert egyszerű volt. A php alapú azt hiszem jomla cms-el vagy wcms-el  csinálták a céges honlapot is a fiatalok én csak az arculatért és a grafikákért adtam a munkám. Ők is valamilyen kész sablonra húztak új bőrt. Szerettem volna az elejétől fogva mindent sk. megcsinálni. Ezért keresek megfelelő programot és nem bent a srácokat kérdezgetem. (Ezt nem részletezném remélem érted.) Most még szabadságon vagyok az esőben van időm ezzel foglalkozni. Persze érdekel is. Ha módom és időm lenne még suliba is beiratkoznék. Eddig szinte mindent autodidakta módon sajátítottam el. A suliba Oroszt tanítottak még Angol helyett stb.  Egyszóval köszi az ötletet de valami kis frappáns dologra gondoltam amikről eddig is írtam. Érdekelne az is, hogy saját erőből mennyire sikerülne elérhetővé tennem az oldalt. Felmérhetném azt is mekkora értéket biztosítanak a cms marketing megoldások. De köszi mindent! Ötleteidre továbbra is igényt tartok.

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Én is így kezdtem.... De rájöttem, hogy a felesleges munkák kiiktatásával időt spórolok meg. Nézd meg az én oldalamat, ez már teljes egészében az én munkám. A php programozás sokkal dinamikusabb, és szívesen fogadja a script-eket, flash-eket, nagyon könnyű beleépíteni. Mondjuk a Joomla pont a bonyolultabbak közé tartozik.... Próbáld az e107-et, nagyon felhasználó barát, és egy síma notepad-al átírhatod az egészet.

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Megnéztem az oldalt. Nagyon tetszik!  [icon_thumright.gif] Remélem egyszer én is eljutok még erre a szintre.

Most ott tartok,hogy fogalmam sincs hogy kezdjek neki. Van egy  co.cc webcímem egy domain nevem egy félkész full flash próbálkozásom. Szóval minden hasznos segítségedet szívesen venném.

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Amit tudok segítek....
De úgy látom valami gond van az e107 hivatalos oldaláva (a magyarral) parkoltatják a domaint.... Meg kell eresztenem pár levelet.... Holnap feltöltöm a tárhelyemre becsomagolva a teljes pakkot, rendszer, pluginok, telepítő stb. egyben.. Ha fent lesz, megírom hogyan csináld, meglátod egészen egyszerű.....

Vendég_Scanman_

Vendég_Scanman_
  • Vendég
  • köszönet
magyar67: teljesen értem a problémádat, ugyanezzel küzdök én is :D
Ezért is hoztam létre ezt a topicot, hogy tudjunk beszélgetni, tanácsokat adni egymásnak...
Én is elhatároztam, hogy szeretném a weblapot amire szükségem van magamnak megcsinálni. Ugye itt kezdődtek a problémák. Nekem is nagyon tetszik a flash, mert nagyon szép, látványos weboldalakat lehet vele csinálni...
De az itt is felsorolt hátrányok, meg a flash progi bonyolultsága visszarettentett.... Kerestem egyszerűbb flash készítő progikat is, de valahogy azok sem jöttek be...
Aztán kipróbáltam pár cms rendszert is, de itt meg az nem jött be, hogy nem értek a php-hoz, meg a stíluslapokhoz, hogy igazán személyre tudjam szabni az oldalt, vagy az aktuális sablont...
Plusz, a nagyok túl bonyolultak nekem, ha meg egyszerűt kerestem, akkor azzal meg nem tudtam megcsinálni, amit szerettem volna...
Nagyon tetszett a wix.com, ahol online lehet egész pofás flash weboldalt összerakni, viszont az meg csak a saját domain-jük alatt ingyenes, ha máshol akarom használni, már keményen fizetős (mindenesetre ajánlom, nézd meg), emiatt nekem az nem játszik...
Így most toporgok, olvasgatok, és próbálom kitalálni, mivel is lenne jó megcsinálni a weboldalt...

Vendég_Wilson_

Vendég_Wilson_
  • Vendég
  • köszönet
Scanman, neked valami webshop cms nem lenne jó?

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: apeszos - Dátum: 2010. szeptember 01. - 19:12

Amit tudok segítek....
De úgy látom valami gond van az e107 hivatalos oldaláva (a magyarral) parkoltatják a domaint.... Meg kell eresztenem pár levelet.... Holnap feltöltöm a tárhelyemre becsomagolva a teljes pakkot, rendszer, pluginok, telepítő stb. egyben.. Ha fent lesz, megírom hogyan csináld, meglátod egészen egyszerű.....

Köszönöm és várom!

Legalább tudom hogy nem én voltam balfék... [sm_boom.gif]
A cms tuning-ról leszedtem a magyart kiválasztottam egy témát feltöltöttem és nagy fehér lap mit b-szok el?

Szerkesztve magyar67 által: 2010. szeptember 02. - 12:37

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: Scanman - Dátum: 2010. szeptember 01. - 20:27

magyar67: teljesen értem a problémádat, ugyanezzel küzdök én is :DEzért is hoztam létre ezt a topicot, hogy tudjunk beszélgetni, tanácsokat adni egymásnak...Én is elhatároztam, hogy szeretném a weblapot amire szükségem van magamnak megcsinálni. Ugye itt kezdődtek a problémák. Nekem is nagyon tetszik a flash, mert nagyon szép, látványos weboldalakat lehet vele csinálni...De az itt is felsorolt hátrányok, meg a flash progi bonyolultsága visszarettentett.... Kerestem egyszerűbb flash készítő progikat is, de valahogy azok sem jöttek be...Aztán kipróbáltam pár cms rendszert is, de itt meg az nem jött be, hogy nem értek a php-hoz, meg a stíluslapokhoz, hogy igazán személyre tudjam szabni az oldalt, vagy az aktuális sablont...Plusz, a nagyok túl bonyolultak nekem, ha meg egyszerűt kerestem, akkor azzal meg nem tudtam megcsinálni, amit szerettem volna...Nagyon tetszett a wix.com, ahol online lehet egész pofás flash weboldalt összerakni, viszont az meg csak a saját domain-jük alatt ingyenes, ha máshol akarom használni, már keményen fizetős (mindenesetre ajánlom, nézd meg), emiatt nekem az nem játszik...Így most toporgok, olvasgatok, és próbálom kitalálni, mivel is lenne jó megcsinálni a weboldalt...

A flash! Nekem mint már írtam nagyon tetszik a Selteco Alligator-ja. Egy délelöt alatt össze dobtam egy négy lapos oldalt. Szerintem mindent meglehet csinálni vele ami flash. Én ritkán dicsérek szoftvert mert szinte mindegyikben találok hibát. Nem tudom próbáltad-e?

Köszönet érte Csabicsekker-nek! /Bár már nem kell megköszönni!/

http://warezlinks.eu...__flash__st__20

Egy szóval nekem ez a pack tetszik a probléma a netes megjelenítéssel van

Szerkesztve magyar67 által: 2010. szeptember 02. - 07:43

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: magyar67 - Dátum: 2010. szeptember 02. - 07:13

Köszönöm és várom!

Legalább tudom hogy nem én voltam balfék... [sm_boom.gif]
A cms tuning-ról leszedtem a magyart kiválasztottam egy témát feltöltöttem és nagy fehér lap mit b-szok el?
Mit raktál fel e107-et? A fehér lapon nincs kiírva semmi? ilyesmi: Critikal error:  ?php? "mysql database error" vagy akármi.....

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Teljes leírás és video tutorial ITT

magyar67

magyar67

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 144 hozzászólás
  • 1 köszönet
Igen a 107-et. Semmit nem írt ki. Közben a flash-ben is elmélyültem. Sikerült indexelnem is az indexet is szerkesztettem kicsit.
sIFR (Scalable Inman Flash Replacement)ezt találtam a Google-hoz állítólag ezzel optimalizálni lehet a flash-t a keresőben valami hasonló dolog mint a cms de ezt te lehet hogy jobban vágod. Ha van időd nézd meg. Hátha tudsz benne segíteni. http://www.google.co...hu&answer=72746
Köszi a linket! Holnap ugrok is neki!

Vendég_Scanman_

Vendég_Scanman_
  • Vendég
  • köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: Wilson - Dátum: 2010. szeptember 01. - 21:11

Scanman, neked valami webshop cms nem lenne jó?

Te, nemtudom... gondolkodtam már én is rajta, de nem hiszem....
Nézzük :D
Főoldal ugye hogy mi is ez az egész,
aztán egy oldal, ahol bemutatásra kerülnek a  rendelhető típusok
következő oldalon a rendelhető huzatok anyaga és színválasztéka
aztán jó lenne egy oldala a fentebb mutatott flash animációszerűséggel, ahol meg tudod nézni a kiválasztott típust a kiválasztott színösszeállítással
Lehetne még egy galéria, ahol fénykép vannak mondjuk jó csajokkal meg pasikkal babzsákon, hogy valami szép is legyen
meg mondjuk egy kontakt oldal, ahol rendelést lehet leadni emailben....
mondjuk most, hogy írom, és gondolkodom, lehet hogy érdemes lenne mégiscsak webshop is, hogy lehessen online is fizetni, mondjuk paypallal meg bankkártyával.... mert lehet hogy jó lenne, mondjuk 50% előleget kérni :D

Vendég_apeszos_

Vendég_apeszos_
  • Vendég
  • köszönet
Mond el, illetve írd le pontosan mit szeretnél, megcsinálom neked.

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó