Ugrás a tartalomhoz

Reklámok - Ötletesek és idegesítõek

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
484 replies to this topic

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Pont ez a lényeg. Manapság mindent gyorsan kell tenni, meg ahol épp eszedbe jut.
Nem ülsz neki 20percet kávézgatni, hanem nagylevegő, és már lent is van! :)

Jut eszembe az energia italokról: én utálom őket az ízük miatt, mert a tuttifrutti nem jön be.
Viszont szinte mindbe a max koffein meg taurin van ami adható. Ehhez képest nagy az árszórás....

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: CineDOG

Pont ez a lényeg. Manapság mindent gyorsan kell tenni, meg ahol épp eszedbe jut.
Nem ülsz neki 20percet kávézgatni, hanem nagylevegő, és már lent is van! :)

Jut eszembe az energia italokról: én utálom őket az ízük miatt, mert a tuttifrutti nem jön be.
Viszont szinte mindbe a max koffein meg taurin van ami adható. Ehhez képest nagy az árszórás....

a red bullnak meg a coca-cola termékének, asszem burn a neve, na ezeknek nem tutti-frutti ízük van. inkább valami savanyú nemtommi. emiatt nem is nagyon tudom meginni egyiket se, mert aztán rögtön vehetek be rennie antacidumot (azaz meszet és magnéziát - ez utóbbit kenik a súlyemelők a kezükre).

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Akkor nálunk a savanyú felhozatal van, mert burn és redbull meg cukormentes redbull van.

Tényleg, a Coca-Cola Zero az milyen? Úgy hallottam, se cukor, se édesítő szer nincs benne.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Akkor nálunk a savanyú felozatal van, mert burn és redbull meg cukormentes redbull van.

Tényleg, a Coca-Cola Zero az milyen? Úgy hallottam, se cukor, se édesítő szer nincs benne.

cukor tényleg nincs benne.

édesítőszer viszont nyilván van, mert különben nem tudnád meginni a H3PO4-et (ortofoszforsavat).

csak más arányban, mint a lájtban. de attól még ugyanolyan szar, nekem ihatatlan.

SPF

SPF

Warezlinks Power User

• WPU
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 659 hozzászólás
  • 0 köszönet

Akkor nálunk a savanyú felhozatal van, mert burn és redbull meg cukormentes redbull van.

Szerintem jó lett a Zero, nekem ízlik. Igaz eddig is Light-ot ittam, a rendeset csak ritkán.

zatony

zatony

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 130 hozzászólás
  • 0 köszönet
Hát én kólából csak a sima kólát tudom meginni. Az ilyen csesznyés, vaníliás, meg cukormentes szarokat nem nem veszi be a gyomrom  :)
Egyik papírlapot sem lehet 7-nél többször félbehajtani. Nem hiszed? Próbáld ki.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Kólából nekem is a sima a jó.
Cukorral, és nem noname változatban.
Bár régen a Tesco kóla is jó volt nekem, míg édesítőszerrel el nem kezdték nyomni.

Vannak olyan noname kólák, hogy vendégségben voltunk, de senki sem tudott 1-2 kortynál többet inni belőlle.  :)
Persze biztos vannak finomabbak is ezekből.

zatony

zatony

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 130 hozzászólás
  • 0 köszönet
A világ legszarabb kólája amit valaha ittam az a Trombi-Dumbi kóla. Már a nevéből hangzik, h vmi nagyon komoly kóla lehet....Ne igyatok olyat.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: SPF

Szerintem jó lett a Zero, nekem ízlik. Igaz eddig iss Light-ot ittam, a rendeset csak ritkán.

ja, hát úgy könnyű. én viszont a cukroshoz szoktam. vagyis nem tudok rászokni a lájtra az íze miatt.

a cukrostól a fogad rohad ki, a lájttól meg rákot kapsz. :wink:

Dátum: zatony

Hát én kólából csak a sima kólát tudom meginni. Az ilyen csesznyés, vaníliás, meg cukormentes szarokat nem nem veszi be a gyomrom  :)

a cherry coke-ot speciel szeretem, kicsit talán jobban is, mint a normált. a vaniliás viszont elég szörnyű volt, és erre a marketing is rájött, itton ki is vonták a forgalomból.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Jut is eszembe, a Pepsi Twist is még bejön, amolyan enyhén citromos pepsi.

zatony

zatony

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 130 hozzászólás
  • 0 köszönet
Tényleg a Twist...egy időben csak olyat ittam :) De már olyat se látok a boltokban.

Árpy

Árpy

дrπ

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.799 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ez se rossz:
http://www.break.com...ii_sex_toy.html
[eusa_whistle.gif]

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: Árpy

Ez durva! :)

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Mostani Auchan katalógus:
Nagymama szörpje nevű termék:
Narancs ízű, energia mentes, édesítőszeres szörp.

Melyik nagymama csinált valaha is ilyen szart?
Aligha égetné magát bármelyik is az "ízű" jelzéssel, mert anno minden szörpben volt gyümölcs. Azután jön az édesítőszer. Szerintem ez régen drágább volt mint a cukor. Meg minek is? Cukorbeteg a nagymama? Akkor vegyen diabetikus szörpöt, vagy csináljon azt.
Csakhogy ez nem diabetikus szörp.
Csak olcsó, műanyagokkal teledobált szar, ami hogy kelendőbb legyen, megkapta a Nagymama szörpje nevet, hátha valaki nem olvas tovább, és azt hiszi, ez olyan "békebeli" szörp.
Ha meg direkt a nagymamáknak van csinálva, miért nem azt a nevet kapta?
"Diabetikus nagymama szörp."

http://www.auchan.hu...0710/pdf/03.pdf

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Amúgy sem csípem az Auchan-t amiért a pékáru akcióik 99%-a nem érvényes a kecskeméti áruházukban.

zatony

zatony

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 130 hozzászólás
  • 0 köszönet
Útálom mikor egy reklámba olyan zenét raknak be, aminek a szövegének köze sincs a termékhez  [icon_thumright.gif] Legalább vennék a fáradtságot és utánajárnának miről is szól az a szám...

T_boy

T_boy

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 296 hozzászólás
  • 0 köszönet
A Sopronis reklámok, Március főszereplésével szuperek!  [icon_tongue.gif]
-=Go Gunners!=--=Arsenal=-

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Na UP!

Vannak ezek a szempilla spirálok, meg festékek, amikkel akár 12-szer dúsabb, vagy 2x hosszabb lesz a szempillád. [sm_gc.gif]

Hogy a picsába mondhatnak ekkora marhaságokat?
Mivel és hogy mérik le, hogy 12-szeres szorzó jött ki?

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Hazudnak mindig. Már nem tudom eldönteni, hogy a korány tanul a reklámcégektől, vagy fordítva. Tény, hogy mindkettő piszkosul tud hazudni, csak alig hihetően. Én a reklámoknak a felét sem hiszem el. Mindig azt nézem, hol az átverés.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Az AXN-en láttam valami fogmosós reklámot, a csóka mindig véreset köp, a végén már a foga is kiesik.
Na az undorítóbb a hülye hüvelygomba reklámnál is.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
engem idegesít:

- eddig nem tudtam kötni pulóvert a kisunokámnak, de most, hogy van jó fájdalomcsillapítóm, minden fasza.

nem a fájdalom OKÁT kéne elmulasztani inkább?

- apu, buksi kiszökött! (a kiscsak hangjától feláll a .... nem, nem az, hanem a szőr a hátamon!)

hát a kurva anyját annak a dögnek, majd visszajön! én fázzak meg az esőben miatta?!

- a faszomtudja milyen tabletta klinikailag igazoltan 90%-kal csökkenti a terhesség alatt a hóttritka betegséget, amitől a gyereknek nemtom egyáltalán lesz-e valami komoly baja.

na itt már leírtam: milyen gyakoriságú a betegség, mi baja lesz tőle a gyereknek, mert ugye az tuti, hogy kurva drága a tabletta.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Az az elevit vitaminos tabletta, valami terhesvitamin.
És mivel az ember a gyerekéért, ami még sem született, mindent megtenne, így nyilván jól fogy.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Az az elevit vitaminos tabletta, valami terhesvitamin.
És mivel az ember a gyerekéért, ami még sem született, mindent megtenne, így nyilván jól fogy.

persze, ha tuti biztos, akkor nyilván. de hát ez a bajom az összes reklámmal, hogy azt mondanak, amit akarnak, igazából senki nem kényszeríti rá őket, hogy bizonyítsák is.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Az új Soproni sörös reklám az érdekes. Egyszerű, de nekem tetszik.

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet
Valóban ott van a szeren! :D

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Ezt a Sopronis reklámot mondtam:

[lnk][/lnk]

Úgy látszik, a Kurucoknak is feltűnt.  http://kuruc.info/r/21/35446/ :D

Vendég__

Vendég__
  • Vendég
  • köszönet

Dátum: Landsmann

Ezt a Sopronis reklámot mondtam:

[lnk][/lnk]

Úgy látszik, a Kurucoknak is feltűnt.  http://kuruc.info/r/21/35446/ :D

hát, ha ez ellen bármelyik párt tiltakozik, akkor még annál is hülyébbek, mint amit eddig gondoltam róluk, pedig az sem feltételez túl sokat.

egyébként szerintem marha jó reklám, ami zavar, az az, hogy a végén üvölt a csávó. monjduk én azt hittem az elején, hogy ez valami országimázs-reklám.

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet

Dátum: skynet

ami zavar, az az, hogy a végén üvölt a csávó.  
Szerintem meg tökéletes hangulatfokozás. Nekem így tetszik, ahogy van.  :D

Landsmann

Landsmann

The Legend

• Tag
  • 12.958 hozzászólás
  • 0 köszönet
Itt van a sopronis reklám ellenpárja:

Ez is igaz.

Vendég__

Vendég__