Ugrás a tartalomhoz

Mobiltelefon - modem firmware, flash - frissítve: 2014.04.01firmware, flash, huawei, modem, mobiltelefon,

* * * * * 2 szavazás

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
72 replies to this topic

gsmdoki

gsmdoki

moderátor

• Moderátor
  • 669 hozzászólás
  • 1 köszönet
Vagy Sony Ericsson PC-Suite és online frissítés vagy szervizben van rá megoldás.
7 éve Magyarország vezető Online unlock szervere - www.gsmdoki.com vagy Unlock webáruházunk www.unlockking.eu

Nimir-ra

Nimir-ra

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 26 hozzászólás
  • 0 köszönet
Szia Doki!
érdeklődnék, hátha Te tudsz segíteni, hogy Sharp androidos kínai Telecom telefont lehetséges-e függetleníteni?
ettől függően rendelném meg.
Köszönöm szépen!

gsmdoki

gsmdoki

moderátor

• Moderátor
  • 669 hozzászólás
  • 1 köszönet
Sajnos erre biztos hogy nem tudok megoldást!
7 éve Magyarország vezető Online unlock szervere - www.gsmdoki.com vagy Unlock webáruházunk www.unlockking.eu

firemano

firemano

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 23 hozzászólás
  • 0 köszönet
Üdvözletem!

Nem tudom hogy jó helyre írok-e, de tanácsot szeretnék kérni. Nokia 500-as telefonom van, ami az utóbbi napokban gondol egyet és kikapcsol. Mikor vissza kapcsolom, általában betöltés után lefagy, ilyenkor csak az aksi kivétele segít a dolgon. Próbáltam már frissíteni is, de nem lett semmi eredménye. :(
Kb. 1-1,5 éve vásároltam, garancia már nincs rá. Érdemes lenne megcsináltatni? Vagy önök szerint inkább kuka?

Várom válaszukat!

gsmdoki

gsmdoki

moderátor

• Moderátor
  • 669 hozzászólás
  • 1 köszönet

Üzenet megtekintéseIdézés: firemano - Dátum: 2013. december 12. - 19:17

Üdvözletem!

Nem tudom hogy jó helyre írok-e, de tanácsot szeretnék kérni. Nokia 500-as telefonom van, ami az utóbbi napokban gondol egyet és kikapcsol. Mikor vissza kapcsolom, általában betöltés után lefagy, ilyenkor csak az aksi kivétele segít a dolgon. Próbáltam már frissíteni is, de nem lett semmi eredménye. :(
Kb. 1-1,5 éve vásároltam, garancia már nincs rá. Érdemes lenne megcsináltatni? Vagy önök szerint inkább kuka?

Várom válaszukat!

Szia! Mindenképpen érdemes egy kört futni vele szerviz szempontból. De lehet hogy érdemes egy új akkuval neki vágni a dolognak.

RazorX911

RazorX911

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 322 hozzászólás
  • 0 köszönet
Sziasztok

Ehhez: Samsung Galaxy Pocket  Neo GT-S5310 van valakinek gyári Android-ja?? Vodás a telefon.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.432 hozzászólás
  • 103 köszönet
A függetlenítés nem abból áll, hogy a gyári független szoftot rátesszük.
Az egész világon nekünk kavarják a szart. Pedig nem kérjük.

RazorX911

RazorX911

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 322 hozzászólás
  • 0 köszönet
Rootolni akarták a telefont, PC-ről valami KingRoot(??) vagy milyen progival. Azóta, csak a bootkor kiírja milyen telefon, azután a Recovery menübe lép.

A menü alatt sárgával ezt írja:
Applied the CSC-code: VDH
Succesfully applied multi-CSC.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.432 hozzászólás
  • 103 köszönet
Banyek! :(
Itt nézd meg, van-e hozzá rom:
http://www.needrom.c...tegory/samsung/

Ezért jó a Xiaomi, a lányom Redmi 1S telóján csak egy átkapcsolás a root. Gyárilag.

RazorX911

RazorX911

Haladó fórumos

• Tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • 322 hozzászólás
  • 0 köszönet
Megoldva, bő fél órája. Bár, SIM-et nem tettem bele. Felraktam a KIES-t, telefont "Download mode"-ba rak, szoftverfrissítést rázavartam, az Android telepítő felrakta amit kellett. Most, gyári alapbeállításokon van. Be, kell állítani az időt, Google-fiók, WiFi, stb.. dolgokat, de ezt majd a tulaj beállítja magának.

CineDOG

CineDOG

Site Admin

• Adminisztrátor
  • 51.432 hozzászólás
  • 103 köszönet
Szuper!
Jó hogy a KIES megoldotta!

utyip

utyip

Feltörekvő

• Tag
  • PipaPipaPipa
  • 52 hozzászólás
  • 0 köszönet
Gsmdoki
vf695 telefon rootolásában segitség kellene. Már sokmindent kipróbáltam a kingoroot, srs-root. oneclick root. De eggyik sem hajlandó rootolni.  Kitkat 4.4.2-140HQG1 a firmwareja. van amejik felismeri de nem rootolja be

gsmdoki

gsmdoki

moderátor

• Moderátor
  • 669 hozzászólás
  • 1 köszönet
Bocsi a késői válaszért pihi volt... Sajnos nem minden Androidos készüléket lehet egy gombnyomásra megrootolni. Ez is azok közé tartozik és csak saját felelősségre próbáld meg a következő linken leírtak szerint:

http://forum.xda-dev...rooted-t3306248

Megköszönte 1 Tag:
utyip

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó