Ugrás a tartalomhoz

Ki milyen oprendszert használ?

• Nem indíthatsz új témát
  • Please log in to reply
32 replies to this topic

Walaki01

Walaki01

Kezdő

• Tag
  • Pipa
  • 1 hozzászólás
  • 0 köszönet
Win 7 32 bit [icon_razz.gif]

rianon

rianon

Kezdő

• Tag
  • Pipa
  • 4 hozzászólás
  • 0 köszönet
Üdv,

Kizárólag Linux!!!!

Már KB 7 éve!

Ebből is a stabil,szép "csicsás" Mint Mate 32 és 64 Bites a 17.3 "ROSA"...
A rendszer gyors,biztonságos,STABIL!

Életem legjobb választása....
S bármely Windows felhasználó rövid gyakorlás után othonosan mozog benne!
Számtalanszor sikerült a felhasználókat "megtériteni" a Linux irányába... s azóta is ott maradtak!

Ezen fut a VirtualBox,ebben Windows XP 32 Bit,Windows 7 Ultimate 32 Bit és 64 Bit
Ezek kizárólag tesztelésekre,szoftverek vizsgálatára,esetleg régi játékok nosztalgiázására vannak használva!
Ha valóban valami kivételes drága vagy nagy szoftvert kell tesztelni,futtatni kiválóan mennek(Photoshop,Office,Corel Draw,AutoCAD...)

Mivel nem vagyok játékfüggő nem kötődöm a Windows bizonytalan,csalóka világához!
Szinte minden normál felhasználói program megvan aminek a megfelelői fizetősek a Windows világában,s ami a legfontosabb:INGYENESEK!

Nem "reklámozás" ez..csak az évek józan tapasztalatai....

Mint mindenben a Linux-ban is vannak programhibák...csak azzal a nagy külömbséggel..hogy ezek szinte napok-hetek alatt megoldódnak,
Nem mint a Microsoft hatalmas rendszerhibái..amik közül egyesek megvannak a Windows 2000 óta...

Nos mindenki..a maga bőrét..értsd "adatait" viszi a vásárra.... [sm_fz.gif]

Mindenkinek szerencsés próbálkozást...s segitséget..amennyiben megpróbálkozik...

[eusa_dance.gif]

nleknh

nleknh

Pelenkás

• Tag
  • PipaPipa
  • 24 hozzászólás
  • 0 köszönet
A fenti hozzászólással értek egyet. Annak idején én is Windows felhasználó voltam. Aztán elegem is lett belőle, váltottam Linux rendszerre. Csak megszokás kérdése, de életem legjobb döntése volt. Az átállást nagyban segítette, hogy a net tele van ingyenes oktatóvideókkal, olvasmányokkal. Nem hiába használják a profik is a Linux kernelt. Windows meg egy az egyben KUKÁBA való! Ez is csak vélemény kb 6 év tapasztalata alapján, Kali Linux pentest rendszeren. Mindenki azt használ amit akar (meg amire van pénze, mert Linux az nyílt forráskódú, és ingyenes). Tele van Linux mindenféle Windows alternatívás programmal, és a vírusoktól is megszabadultam. Egyszerűen kár szenvedni Microsoft Windows termékekkel. Windows == bughalmaz hegyén-hátán. Linux fejlesztők jóval gyorsabban dolgoznak a hibák javításán. Microsoft ezzel soha nem veszi fel a versenyt, mert a Linux nyíltsága miatt az egész világ programozói fejleszti a Linuxot. És ott van mindenütt, csak sok laikus nem tud róla. Telefonok, Set Top Box, műholdak, okos tévék, rádiók, orvosi műszerek, forgalomirányítás, mindenféle elektromos kütyü... mind-mind LINUX!

3 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 3 vendég, 0 anonim felhasználó